Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Silná zostava 3 cvikov, ktoré cvičí Magda Šebestová: Jej telo je dôkazom, že vám pomôžu späť do formy do leta

Slovenské celebrity

Je krásna, inšpiratívna a hoci má už po 35-ke, má telo bohyne. Aj popri starostlivosti o dcérku, ktorá je pre ňu všetkým, však nezabúda sama na seba. Ktoré cviky sú pre ňu kľúčové?

Podnikateľka, modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko hádam nikdy nevyzerala lepšie ako v poslednom obbdobí. Pôsobí sviežo, vyrovane a navyše sa môže pochváliť telom, aké jej pokojne môžu závidieť aj dnešné dvadsiatničky. Ako to táto žena robí?

Prečítajte si: Hodiny v posilňovni? To vôbec! Tajomstvo dokonalej postavy Dary Rolins je úplne iné

Sympatická tmavovláska a mama takmer 5-ročného nádherného dievčatka Ninky, sa o seba naozaj dobre stará. Vie, že kvalitná strava a cvičenie dokážu skutočne s telom zázraky. A samozrejme si uvedomuje, že nič nie je zadarmo. Ani postavička bohyne. Práve preto pravidelne "maká" vo fitku a pracuje sama na sebe. Pozrite sa spolu s nami, ktoré cviky, sú pre ňu kľúčové a na čo nedá dopustiť.

FEMINITY TV: Na tieto cviky nedá nádherná Magdaléna Šebestová dopustiť

 

Mohlo by vás zaujímať: Jasmina Alagič Vrbovská opäť s novým imidžom: Na tejto veci jej pri vzhľade záleží najviac

Táto žena je jednoznačným dôkazom, že aj mama môže byť sexi. Vyzerá výborne. Chce to len dobrý time managment a všetko sa dá zvládnuť. A napriek tomu, že ju už o piatej ráno vidíte v kuchyni pripravovať obed pre Ninku, hneď ako sa o ňu postará, nasleduje tréning. "Ďakujem svojej genetike za štíhlosť. Všetko ostatné sa snažím zlepšiť vo fitku. Cvičím pravidelne dvakrát do týždňa, so svojím trénerom Martinom Zimanom. V strave som sa nikdy neobmedzovala, aj keď je pravda, že sladké nemusím a vyprážané takisto."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Na dve partie tela sa však Magdaléna zameriava najviac. Sú nimi brucho a zadok. "Tréner mi dáva cviky rovnomerne na celé telo, ale vždy mu vravím: Najviac sa sústreď na brucho a zadok, všetko ostatné je pre mňa nepodstatné.”

Výpady, ktoré v jej zostave nájdete, možno zaradiť medzi to najúčinnejšie na spevnenie zadnej časti stehien, sedacích svalov a štvorhlavého svalu stehna. Možno ich vykonávať so záťažou, ale aj bez nej. Skvelé je, že ak hľadáte výhovorky, že do fitka nestíhate chodiť, mnohé cviky zvládnete aj doma. Stačí vám len odhodlanie, pevná vôľa a vytrvalosť. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe