Presunúť na hlavný obsah

Michaela Kocianová zažiarila na prehliadke Philipp Plein: Staň sa modelkou aj ty, čoskoro bude vyberať nové tváre

Modeling

Najúspešnejšia slovenská topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava očarila na prehliadkovom móle v Miláne. Počas fashion weeku hviezdila na prehliadke excentrického návrhára Philippa Pleina.

Nemecký excentrický návrhár speváckych hviezd Philipp Plein predstavil svoju kolekciu v Miláne. Prehliadku otvorila Jada Pinkett-Smith, manželka Willa Smitha. Na prehliadkovom móle sa okrem toho objavil aj slávny americký rapper Tyga, matka Elona Muska – May Musk, alebo svetoznáma fotografka Ellen von Unwerth. V prvej rade medzi slávnymi hosťami prehliadky zasadla Missy Elliott.

Pôsobivé bolo tiež publikum, ktoré tvorilo celkom 3 000 hostí, ktorí akciu navštívili aj napriek nedávnemu prepuknutiu nákazy koronavírom v neďalekom Miláne.

Michaela Kocianová ako star

Extravagantný model predviedla aj ambasádorka slovenskej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look Michaela Kocianová, ktorá bude vyberať nové talenty na Slovensku od 16. apríla. Zoznam castingov nájdeš v našej GALÉRII.

Nahliadnite tiež do zákulisia: VIDEO: Chceš byť modelkou? Pozri si, ako vyzerá celá súťaž a finálový galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Miša sa sama profiluje aj ako návrhárka a jej modely je už možno zakúpiť aj v Prahe, v Parížskej 17 a v Bratislave vo Virvare.

Sledujte FEMINITY TV: VIDEO: Michaela Kocianová predstavila vlastnú módnu značku: Akú najlepšiu radu dostala v rámci podnikania?

Zoznam castingov Schwarzkopf Elite Model Look 2020 pre SR

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe