Presunúť na hlavný obsah

Jarná nádielka štýlových lookov: Chomisteková v top kúsku sezóny, tehotná Cibulková aj Gáborík majú niečo spoločné

Slovenské celebrity

Prvé jarné lúče prinútili známe tváre vytiahnuť hravé kúsky. Nasledujte ich aj vy.

Ivana Gáborík

Ivana Gáborík je pyšnou budúcou mamičkou a svoje bruško veľmi rada ukazuje. Preto často siahne po obtiahnutých lookoch, ktoré ho zvýraznia. No zároveň poukazujú na to, že známa tanečenica je stále v dobrej forme. Midi šaty sú ideálnym kúskom na toto obdobie. Či už ste tehotná, alebo nie...

Neprehliadnite: VIDEO: Budúca mamička Ivana Gáborík nám dovolila nahliadnuť do kabelky: Toto musí mať vždy so sebou

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

Karolína Chomisteková

Ak je nejaký top kúsok sezóny, ktorý si rozhodne zaslúži vašu pozornosť, tak je to plisovaná sukňa. Ideálne asymetrického strihu a viacfarebá. Presne taká, akú predviedla aj Karolína Chomisteková. Výrazný model veľmi efektívne doplnila čiernou klasikou a urobila dobre. 

Naty Kerny

Veľmi inšpiratívny styling predviedla aj influencerka Naty Kerny. Dlhý kabát ťavej farby je klasikou, ktorú by ste mali vytiahnuť aj túto sezónu. Kombinujte ho s bielymi kúskami, rovnako, ako Naty. Takto docieliť oveľa zaujímavejší výsledný efekt. 

Prečítajte si: Ženy úspešných mužov: No to im ani náhodou nebránilo v tom, aby dosiahli v živote naozaj veľa! Samy za seba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @natykerny,

Dominika Navara Cibulková

Ďalšou známou tehľkou, ktorá rozhodne vie, ako byť štýlová, je Dominika Navara Cibuková. Bývalá športovkyňa má rovnakú záľubu ako Ivana Gáborík. Rada ukazuje svoje bruško. A robí to, rovnako ako Ivana, v obtiahnutých šatách dlhšieho strihu. Ako sme písali vyššie - skutočne top kúsok sezóny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Jana Tomas

Módna štylistka Jana Tomas je známa aj tým, že preferuje jednoduché looky doplnené o zaujímavé materiály či farby. Presne to vidieť aj na tomto stylingu. Veľmi štýlové čižmy, či dlhý, dvojfarebný kabatík pôsobia veľmi nadčasovo.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Štylistka Jana Tomas o TOP jarných trendoch na rok 2020: Základom sú tieto kúsky a jeden doplnok navyše

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Jana Tomas (@janatini),

Zuzana Stráská

Modelka agentúry Elite Prague Zuzana Stráská je veľkou milovníčkou módy. Trendy má v malíčku, čo sa priamo odzrkadľuje aj na jej štýle. Zladená od hlavy po päty a do pánskeho looku je skutočný mzásah do čierneho. Veľmi svieži jarný look, ktorý stojí za to okopírovať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

Michaela Kocianová

Ak je v našom šoubiznise niekto, kto udáva trendy, tak je to práve Michaela Kocianová. Známa modelka vždy udrie klinec po hlavičke. Džínsová bunda v elegantnejšom strihu dokáže povýšiť každý bežný look na niečo viac. Skutočné "must-have" jarnej sezóny. 

Pozrite si: VIDEO: Michaela Kocianová exkluzívne pre Feminity: Tieto veci nikdy nechýbajú v jej kabelke

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Koho styling sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 707 ľudí


- Najčítanejšie -