Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Tipy na letné dovolenky známych Sloveniek: Tieto miesta navštevujú pravidelne a prirástli im k srdcu

Slovenské celebrity

Hoci to vonku zatiaľ tak ani náhodou nevyzerá, letná sezóna sa nezadržateľne blíži. Máte už svoju dovolenku snov? Ak nie, nechajte sa inšpirovať tipmi známych Sloveniek.

Video: Pozrite sa, ktoré miesta učarovali "ex" finalistkám Face of Fashion TV

 

 

Veronika Vágnerová - Toskánsko

Bývalá kráľovná krásy a sexi mamička Veronika Vágnerová je známa tým, že cestovanie miluje. Veľa času takto trávi práve so svojim manželom a synčekom. Spoločné okamihy si mimoriadne užívajú. Krajina, ktorá im prirástla k srdcu, je jednoznačne Toskánsko. Očarilo ich prostredie, mentalita národa, gastronómia a navyše tam majú aj skvelých priateľov. No a to najlepšie je, že Toskánsko je nádherné po celý rok. A tak sa tam radi vracajú nielen počas leta. 

Mária Kachútová Čírová - Chorvátsko

Obľúbená speváčka a čoskoro trojnásobná mama Mária Kachútová Čírová si leto, kedy si robia aj s manželom a deťmi také malé hudobné prázdniny veľmi užíva. Sú to nenahraditeľné chvíle a táto éterická diva to vie. Zbožňuje Taliansko, no veľmi radi sa s rodinkou vracajú aj do Chorvátska. Konkrétne do Zadaru. Ten dýcha skutočne skvelou atmosférou, užijete si tu romantické prechádzky, rodinné výlety aj nezabudnuteľné západy slnka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Takto sa stravujú známe Slovenky: Pozrite sa, vďaka čomu majú tip-top postavy, aj keď občas "zhrešia"

Erika Palkovičová - Taliansko

Úspešná modelka agentúry Elite Bratislava je vlastne celoročne na cestách. Sú však miesta, na ktoré sa rada vracia znova a znova. Jedným z nich je určite Taliansko. Ak máte radi ruch veľkomiest, autentickú atmosféru a milých a zábavných ľudí, tu si určite prídete na svoje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Erika Palkovicova (@eripalko),

Michaela Kocianová - Mexiko

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek, Michaela Kocianová z agentúry Elite, ktorá brázdi svetové móla je známa tým, že má rada miesta, kde sa dá dokonale načerpať vitamín D celoročne. A tým je určite aj Mexiko. Nádherné pláže, kvalitné služby sú niečo, čo je tu naozaj samozrejmosťou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová tiež patrí k ženám, ktoré jednoducho baví spoznávať svet. A veľmi si to užíva. Na jej cestovateľskom liste sú aj tie najkrajšie miesta na svete, akými sú nepochybne aj Maledivy. No páčilo sa jej veľmi aj v Turecku, v ktorom sa nakrúcali aj niektoré časti Face of Fashion TV. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Gabriela Drobova (@gabrieladrobova),

 

Čítajte tiež: Cool Slovenky, ktoré prepadli fitness: Postavy, ktoré na nich ľudia obdivujú nie sú zadarmo, toto pre ne robia 

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová aj tento rok ako sa už stalo tradíciou, hľadá novú tvár Face of Fashion TV. Nová séria sa bude točiť už čoskoro a samotná Gabriela Drobová, má už vybraných 40 Češiek, 30 Sloveniek. A vieme, že má v hľadáčiku jednu známu českú influencerku a jednu slovenskú Miss. 

- Najčítanejšie -