Presunúť na hlavný obsah

Premiéra Rytmusovho filmu Tempos: Dojatá Jasmina Alagič Vrbovská, prišiel ho podporiť tiež Ego s manželkou a ďalší

Slovenské celebrity

Do kín prichádza dokumentárny film Tempos, ktorý mapuje kariéru počas troch dekád rapera Patrika Rytmusa Vrbovského. Kto si nenechal ujsť predpremiéru a o čom tento film je?

Dokumentárny film Tempos, s ktorým prichádza Patrik Rytmus Vrbovský mapuje 30 rokov slovenskej hip-hopovej scény. Udržať sa na vrchole tri dekády si zaslúži veľký obdiv. Dokument odhaľuje kariéru Rytmusa od jeho začiatkov až po súčasnosť. Hip-hop ako žáner bol v tom čase na Slovensku v plienkach a dá sa povedať, že je to práve Rytmus, ktorý vyšliapal cestu aj pokračujúcej generácii. 

Predpremiéru v kinách si nenechali ujsť mnohé známe osobnosti. Film si môžete pozrieť od 27. februára. 

Čítajte tiež: Pasta Oner a jeho výstava Bratstvo večnej lásky: Jeho tvorba reflektuje a ironizuje súčasnú popkultúrnu spoločnosť

Patrik Rytmus Vrbovský

Raper Patrik Rytmus Vrbovský prišiel na predpremiéru v stylingu, ktorým potvrdil, že aj móda hip hoperov by sa mala niekam vekom posúvať. Musíme uznať, že presne toto je to, čo mu pristane. Jednoduchý, nadčasový štýl, na ktorý človek musí dozrieť. Umelec musí byť osobnosť ako celok a aj takýto detail zohráva dôležitú úlohu. 

Jasmina Alagič Vrbovská

Veľkou podporou mu po celý čas bola manželka Jasmina. Moderátorka módnej televízie Fashion TV videla dokumentárny film spoločne s jeho najbližšími až počas predpremiéry a neskrývala pocity dojatia a hrdosti. Jasmina zvolila takisto jednoduchý štýl a zažiarila. Tento look manželom skutočne pristane.

Michal Ego Straka s manželkou Petrou

Raper Michal Ego Straka prišiel podporiť svojho kolegu a dlhoročného kamaráta Rytmusa so svojou manželkou Petrou a ich dcérkami Ninkou a Sofiou. Roztomilá rodinka prišla v pozitívnej nálade a nevieme sa vynadívať na to, ako im to spolu pristane.

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová zvolila na predpremiéru do kina džínsy s dlhou strapcovou vestou po kolená. Vysoké podpätky nesmú chýbať a čo nás na nej oslovilo je jednoznačne aj účes. Polovičný cop v podobe drdola bol veľmi chic. 

Dominika Ducová

Moderátorka Fashion TV Dominika Ducová prišla na premiéru v kvetovaných šatách, ktoré zladila s bordovými čižmami. Zvýraznený pás mala opaskom a romantický boho look je na svete. Dominika zvolila ako náušnice kruhy, ktoré hlásia comeback. 

Kto všetko si nenechal ujsť tento zaujímavý dokumentárny film si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus