Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Štylistka Jana Tomas o TOP jarných trendoch na rok 2020: Základom sú tieto kúsky a jeden doplnok navyše

Slovenské celebrity

Známa módna blogerka, stylistka a ambasádorka pre značku Samsung Jana Tomas nám na kameru prezradila, ktoré trendy jari ju oslovili najviac a ako ich môžete nosiť aj vy. Ukázala nám aj najnovší prírastok do jej kabelky.

Jar sa pomaly, ale isto blíži, a tak je najvyšší čas posvietiť si na aktuálne trendy nasledujúcej sezóny. A kto iný by mal o nich rozprávať, ak nie tá najpovolanejšia – módna štylistka a blogerka Jana Tomas.

FEMINITY TV: Jana Tomas predstavila trendy na jar 2020, s ktorými perfektne ladí aj najnovší model smartfónu Samsung Galaxy Z Flip 

 

 

Farba sezóny

"Trendom číslo jeden je podľa mňa určite fialová farba, čo môžete vídať v kolekciách nielen na oblečení, ale aj na módnych doplnkoch," prezrádza známa blogerka a ambasádorka Samsungu Jana Tomas. A ak hľadáte šikovný módny, ale i funkčný doplnok, tak má pre vás jeden tip – najnovší smartfón Samsung Galaxy Z Flip je nielen funkčným doplnkom, ale vzhľdom na to, že je odetý do farby sezóny, rovnako tak je i štýlový.

Retro trend

S modelom Samsung Galaxy Z Flip budete vždy kráčať ruka v ruke s trendmi, no zároveň ním môžete dokumentovať, zdieľať a zažívať svet okolo seba bez toho, aby ste k tomu potrebovali ruky. Aj takto vyzerá štýlový a originálny začiatok novej dekády, ktorá bude patriť skladacím smartfónom. A to je jasný dôkaz toho, že aj táto sféra je úzko prepojená s tou módnou, keďže návrat retro trendov vo fashion biznise nie je ničím novým... "Určite ste si všimli, že každú jednu sezónu sa vracia nejaký retro trend. Túto jar sú tu napríklad zvonové nohavice, mrkváče  moje obľúbené, alebo široké ramená... V podstate každý si tam nájde to svoje. A ak je retro práve to, čo hľadáte, tak potom tento Samsung Galaxy Z Flip je pre vás."

Elegantný, tenký, skladný, s infinity displejom, a ako bonus, fotoaparát, aký tu ešte nebol. Tento model dokáže stáť bez opory, čo výrazne rozširuje užívateľské možnosti pri fotografovaní a natáčaní. Môžete napríklad ľahko zhotovovať skupinové snímky so samospúšťou alebo nočné zábery. A povedzme si priamo – čo poteší viac, ak nie táto funkcia v dobe,  kedy sú fotografie našou denno-dennou súčasťou?

Zaujala vás Jana Tomas a jej módne tipy? Sledujte jej veľmi inšpiratívny Instagram.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe