Presunúť na hlavný obsah

Najčarovnejšie miesta sveta podľa známych modeliek: Toto je pre Michaelu Kocianovú raj na zemi

Slovenské celebrity

Vďaka svojej práci mala štvorica známych modeliek agentúry Elite Bratislava šancu navštíviť niekoľko krásnych miest. Ktoré ich oslovili natoľko, že ich považujú za najčarovnejšie?

Michaela Kocianová

"Puerto Escondido v Mexiku je miesto, ktoré je pre mňa to najkrajšie miesto na svete a špeciálne Casa Inspiration. Je to dom môjho známeho a veľmi veľakrát som tam bola aj pracovne. Je to neskutočné miesto, ktoré som si zamilovala. Má krásne SPA a veľmi dlhé západy slnka a najlepšiu margaritu na svete, veľmi chutné jedlo, ktoré varia lokálne Mexičanky. Jednotlivé domčeky nemajú zasklenené okná, takže sa tam zobúdzate pri šume mora. Pred každým domčekom je hamak, v ktorom si dokáže človek dať najlepší nap time. To miesto mi je natoľko blízke, že vždy odtiaľ odchádzam so slzami v očiach," prezrádza jedna z najznámejších tvárí agentúry Elite Bratislava a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look, Michaela Kocianová. Odporúčanie tejto modelky sa ráta niekoľkonásobne. Keďže Michaela má toho nacestovaného naozaj veľa. 

Neprehliadnite: Janka Slačková o svojej fitness rutine: Ak chcete mať telo ako ona, nebude to zadarmo, toto všetko už vyskúšala

Dorota Kullová

Sympatická bruneta sa radí k najnovšej generácii modeliek. Jej kariéra odštartovala raketovou rýchlosťou pred siedmimi rokmi a odvtedy sa stále drží na vrchole. I keď má toho tiež nacestované viac, ako dosť, je predsa len jedno miesto, ktoré jej učarovalo zo všetkého najviac. "Osobne najlepšie spomínam na Austráliu. Navštíviť Austráliu bolo vždy mojim snom. Síce som tam trávila len pár dní , bol to pre mňa najväčší cestovateľský zážitok. Navštívili sme rôzne národné parky, kúpali sa v termálnych prírodných jazerách a z časti spoznali životný štýl Austrálčanov. Najviac ma oslovila turistická prírodná atrakcia Wave rock v meste Hyden."

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor s herečkou Natáliou Germáni: Aké je to pozerať sa na seba vo filme a ako sa jej zmenil život po narodení dcérky?

Barbora Brušková

"Vzhľadom k mojej práci modelky, kvôli ktorej sa takmer neustále presúvam je miest, ktoré ma niečím ohúrili nesmierne veľa. Či už sú spojené s pracovnými príležitosťami alebo len príjemnými cestovateľskými zážitkami s rodinou a priateľmi. Tak ako by asi každému, aj mne učarovali exotické lokality ako Maurícius, Zanzibar či Thajsko. Na druhej strane mám rada veľkolepý New York, Tokio a romantický Paríž. Milujem tiež našu krásnu prírodu u nás na Slovensku vo Vysokých Tatrách či v Slovenskom raji. Ak by som mala vybrať jedno, bola by to oblasť Toskánska, kde sa dá nájsť umenie, kvalitné jedlo aj príjemná atmosféra na jednom mieste. Ranná káva v malebnej Sienne, umelecký zážitok v galérii Uffizi, prechádzka historickou Florenciou a večera v zašitej vilke na úpätí viníc s najlepšími lokálnymi vínami je presne to, čo robí toto miesto jedinečným. 
V súčasnej dobe sme si uvedomili, že sme cestovanie brali ako samozrejmosť. Aj mňa toto obdobie donútilo zastaviť sa. Trávim tak oveľa viac času doma s mojimi najbližšími - na mieste, na ktoré aj pri neustálom cestovaní nikdy nezabudnem,"
zverila sa Barbora Brušková, ktorá dnes patrí medzi najúspešnejšie modelky agentúry Elite Bratislava, ktorá Slovensko reprezentuje na svetových mólach. Pravidelne odchodí prehiadky na parížskom týždni módy, je označovaná za múzu Johna Galliana. No Barbora Brušková napriek veľkým úspechom a kariére snov stojí pevne nohami na zemi.

Známa slovenská mamička s dcérkou a ich fitness rutina: Keď uvidíte ich rozkošné video, budete sa chcieť hýbať aj vy

Alexandra Sasha Gachulincová

Modelka a hviezda šou Tvoja tvár znie povedome má na zozname hneď niekoľko miest, ktoré by vám doporučila. Samozrejme si uvedomuje krásy Slovenska aj to, že cestovanie je teraz nemožné. No i tak prezradila tipy na miesta, ktoré by sama chcela navštíviť alebo ich už navštívila. Ak si teda chcete obohatiť svoj cestovateľský zoznam, rozhodne si tam pridajte aj tieto miesta."Tých magických miest je na svete veľmi veľa. Asi všetci, ktorí milujeme naše malebné Slovensko a náš domov v ňom, sa po tejto karanténe rozutekáme do sveta ako nikdy pred tým. Najviac ma asi zaujala Sedona – miesto, ktoré je situované v americkom štáte Arizona, ktoré je známe po celom svete svojou energiou. Má krásnu prírodu, úžasnú scenériu...
Učarovala mi aj Sri Lanka, konkrétne mesto Tangelle – Anatara Peace Haven Resorts. Sri Lanka je sama o sebe vyhľadávaná surfermi a ľuďmi, ktorí preferujú jogové a meditačné pobyty. 
Odporúčala by som aj Chile – Santiago. Je to taká zmes Los Angeles a arizonského Phoenixu s kúskom Európy. Môžete tu lyžovať aj surfovať. Pri pobreží nájdete krásne mestečká, dobré víno...  
No ale ako hovorím, tých miest je viac – Kapské mesto, Havaj Faerksé Ostrovy, Peru, či Austrália... ,"
uzatvára modelka Alexandra Sasha Gachulincová.

Prečítajte si: Podľahli jej Soňa Skoncová či Emma Drobná. Zábavná aplikácia je hitom tohto roka

- Najčítanejšie -