Presunúť na hlavný obsah

Známa slovenská modelka v povinnej karanténe: Obmedzený pohyb, no i tak využíva čas efektívne a inšpiratívne

Modeling

Modelka agentúry Elite Bratislava, Barbora Brušková, prezradila, ako vyzerá jej deň v karanténe.

Barbora Brušková sa pre pracovné povinnosti často zdržiava v zahraničí. A vzhľadom k aktuálnej situácii, ktorá je na Slovensku, ale i všade vo svete, ju pri návrate domov čakala povinná 14-dňová karanténa. "Po tom, ako som sa vrátila zo zahraničia, musím byť v povinnej 14 dňovej domácej karanténe, takže je môj pohyb veľmi obmedzený. Ale aj keď som zatvorená už skoro dva týždne v jednom priestore, stále mám čo robiť," prezrádza pre Feminity mladá modelka.

Mohlo by vás zaujímať: Naša najúspešnejšia topmodelka Michaela Kocianová: Koronavírus takto ovplyvnil jej život, zostala radšej na Slovensku

O aktivity teda nemá núdzu a svoj čas využíva veľmi efektívne. Je teda príkladom pre mnohých ľudí, ktorí nie sú úplne spokojní s tým, že sa musia zdržiavať tiež za zatvorenými stenami. A ako teda vyzerá deň Barbory Bruškovej?

"Vstávam vždy okolo siedmej, prichystám raňajky a zacvičím si jogu. Potom prichádzajú na rad e-maily, seminárne práce do školy alebo vybavovanie objednávok na ekologické slamky STROOI. Dokonca sa zúčastňujem aj  workshopov a prezentácie projektov, keďže môj STROOI Slovensko vybrali do ekologického akcelerátoru, ktoré sa vzhľadom k situácii konajú prostredníctvom online video hovorov."

Prečítajte si: Mary Bartalos a ďalšie šikovné Slovenky nedajú dopustiť na kváskovanie: Naučte sa piecť priamo od nich

Okrem toho sa venuje aj zlepšovaniú svojich kuchárskych zručností. "Rada varím a pečiem, na čo som nikdy nemala toľko času, ako teraz. A tak na obed skúšam nové recepty, ktoré sú zväčša improvizáciou z mojej hlavy. Zatiaľ sa nikto nesťažoval," dodáva s úsmevom modelka, ktorá sa k celej situácií stavia naozaj s rozumom a hlavne bez zbytočný depresií. Nie je síce ľahké zostávať zatvorený na jednom mieste a ešte k tomu počas dvoch týždňov, ale ak sa k tomu postavíte rovnako, ako ona, tak sa vám to bude znášať predsa len o niečo lepšie. 

Neprehliadnite: Najlepšie tehotenské outfity Ivany Gáborík: Takto sa zmenil jej šatník, odkedy je tehuľkou

- Najčítanejšie -