Presunúť na hlavný obsah

Naša najúspešnejšia topmodelka Michaela Kocianová: Koronavírus takto ovplyvnil jej život, zostala radšej na Slovensku

Slovenské celebrity

Jedna z najúspešnejších slovenských topmodeliek agentúry Elite Bratislava prezradila, do akej miery nebezpečný vírus zasiahol do chodu jej bežného pracovného, no i súkromného života.

Michaela Kocianová patrí medzi tie tváre modelingu, ktoré tiež doplácajú na šírenie nebezpečného vírusu. Známa Slovenka, ktorá je ambsasádorkou Schwarzkopf Elite Model Look sa roky prevažne zdržiava v zahraničí. No momentálne je na Slovensku, práve preto, čo sa deje vo svete. Nedobrovoľne "uväznená" modelka priznáva, že táto situácia značne ovplyvnila jej život."Pandémia svet modelingu zasiahla celkom dosť a výrazne. Všetky dohodnuté práce sa mi zrušili, predbežne až do konca apríla. Zostavám však pozitívna a verím, že keď to všetko prejde, tak sa postupne vrátime do bežného pracovného kolotoča. A teda dufam, že to bude čoskoro."

Prečítajte si: Daniela Peštová očarila v kampani Victoria's Secret: S jej super postavou nemá konkurenciu ani u mladších

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Nie je to len pracovná stránka, na ktorú má vírus veľký dopad. Michaela priznala, ako to má momentálne aj v súkromí o niečo ťažie. Zasiahol koronavírus jej súkromie? "Áno, bohužiaľ som ostala sama v Trenčíne a zo zahraničia k nám nie je možné docestovať. Ale musím povedať, že aj keď mi je niekedy dlho, myslím si, že Slovensko je v týchto dňoch ešte tá lepšia alternatíva, keďže sa môžme pohybovať vonku, samozrejme s bezpečnostnými opatreniami."

Posledné týždne sa teda zdržiava doma, dodržiava poctivo karanténu, aby tak niekoho nevystavila zbytočného nebezpečenstvu. Voľný čas si kráti predovšetkým cvičením. I keď nevie, kedy sa vráti do práce, nič ponecháva na náhodu a všetko si poctivo doma "odmaká". "Každý deň ma čaká spinningový bicykel a veľkú väčšinu dňa turistika. Veľa na sebe pracujem a keď kríza pominie, chcem byť 100% pripravená. Čo sa týka práce, tak tá bude najbližšie obdobie len cez sociálne siete, nakoľko karanténa nič nedovoľuje."

Mohlo by vás zaujímať: Mary Bartalos a ďalšie šikovné Slovenky nedajú dopustiť na kváskovanie: Naučte sa piecť priamo od nich

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Rodáčka z Trenčína, ktorá má druhý domov práve v New Yorku len ťažko odhaduje, čo všetko spôsobí nečakaná kríza i v módnom biznise. Dnes sú zastavené všetky práce, magazíny nefotia, reklamy sa netočia... Koronavírus ochromil aj módny svet. A do akej miery? To vie len málokto. Dopad bude však značný. Odhaduje to i známa blondína, ktorá sa minulý rok pustila taktiež do podnikania v módnom biznise. Založila odevnú značku FarahxMichaelaK. "To všetko sa uvidí hneď po tom, ako táto celá situácia skončí. Netrúfam si úplne odhadnúť, čo bude a nebude, ak sa COVID 19 stratí z povrchu zemského. Módny priemysel prežije, rovnako aj modeling, možno sa len zmenia pravidlá hry," dodáva Michaela.

Neprehliadnite: Adela Vinczeová zožala v týchto šatách veľký úspech: Pozrite si najlepší výber jej stylingov, ktoré ju premenili na dámu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -