Presunúť na hlavný obsah

Adela Vinczeová zožala v týchto šatách veľký úspech: Pozrite si najlepší výber jej stylingov, ktoré ju premenili na dámu

Slovenské celebrity

Moderátorka Adela Vinczeová sa roky zveruje do rúk špičkovej módnej štylistke Zuzane Kanisovej. Tá jej vždy na mieru vyberie jedinečné skvosty, naposledy to boli tieto kúzelné šaty z dielne Michaely Ľuptákovej.

Moderátorka Adela Vinczeová patrí na našej scéne medzi špičku a na obrazovke je odrazom maximálnej profesionality. Týka sa to nielen jej schopností, ale aj vystupovania a stylingu, o ktorý sa roky stará jedna z najuznávanejších módnych štylistiek Zuzana Kanisová.

Prečítajte si tiež: Slovenka, ktorej tvorbu obdivuje celý svet: Mária Švarbová prezradila, ako sa jej podarilo dostať medzi špičku

Zuzana Kanisová o výbere stylingu pre Adelu

Zuzana Kanisová si buduje kariéru vyše 20 rokov a spolupracovala na rôznych veľkolepých televíznych formátoch, foteniach do módnych magazínov a venuje sa tiež stylingu pre privátnu klientelu. Jej rukopis je na našej scéne nezameniteľný, vystihuje ju jednoduchosť, zmysel pre ženskosť a nadčasovosť. 

Jednu z najznámejších moderátoriek oblieka už vyše 10 rokov a za každým ju premení na dámu. Nutne podotknúť, že Adela má so svojou postavou a proporciami predpoklady na dosiahnutie perfektného looku. V minulosti dokonca istý čas robila modelku. Napriek tomu, asi to nebude také jednoduché, ako to vždy vyzerá a nás zaujímalo, čomu prispôsobuje Zuzana Kanisová výber stylingu pre Adelu a akými princípmi sa pri tom riadi: 

„Vždy záleží na tom, na čo je styling určený. Iný je pre televízne relácie ako Chart show alebo 2 na 1, iný na gala večer. V prípade gala večera, ktorý Adela moderuje alebo je hosťom sú to zvyčajne večerné šaty alebo spoločenské oblečenie (smoking, nohavice a top). Relácia Chart show je poňatá ľahko spoločensky, oblečenie sa odvíja aj od konkrétnej témy daného dielu. 2 na 1 je viac odľahčená. Čo sa týka celkového Adelinho štýlu, ten máme vyprofilovaný. Vždy by mal byť ženský, elegantný, sofistikovaný a skôr jednoduchý. Oblečenie na televíznej obrazovke pôsobí inak ako v realite, preto často používame lesklé materiály alebo flitre, ktoré v TV dobre vyznejú,“ objasnila nám módna štylistka.

Aká je spolupráca s Adelou Vinczeovou?

Moderátorka takého formátu, ako je Adela si na profesionalitu potrpí. Rovnako ako má ona na seba nároky, obklopuje sa tými najväčšími profesionálmi z brandže. Ako sa s ňou spolupracuje?

S Adelou spolupracujem vyše 10 rokov a spolupracujem s ňou veľmi rada. Je mi blízka profesionálne aj ľudsky. Vie, čo chce a dôveruje. Okolo zovňajšku nikdy nerobí drámu, ale dokáže oceniť dobrý vzhľad, povedala na margo spolupráce Zuzana Kanisová.

Je náročné po 10 rokoch vybrať stále niečo nové, čím zaujme?

Obliekať niekoho 10 rokov môže byť výhoda aj nevýhoda. Na jednej strane danú osobu detailne poznáte a máte vybudovaný vzťah, na strane druhej, prísť za každým s niečím novým je istá zodpovednosť:

Ako som spomínala, Adelin štýl je vyprofilovaný. Je však dôležité vždy priniesť niečo nové – to je však taká nadstavba skrývajúca sa skôr v detailoch, nie v tom, že zakaždým by mala vyzerať úplne inak. Adele nesmierne slušia puzdrové šaty tvarujúce postavu. Už ani nepočítam, koľko ich variácií sme mali :-). Tiež má rada nohavice, takže ich rada používam v kombinácii so spoločenskými topmi alebo ako smoking. Samozrejme, finálny výsledok sa odvíja od množstva vecí – od toho, ako šaty sadnú, ako vyznie materiál, aký je účes a aké líčenie. Všetko toto vytvára konečný dojem,“ dodala štylistka.

Neprehliadnite: Víťazom súťaže filmových tvorcov na Fashion Film Festivale ASVOFF Bratislava sa stal Jakub Gulyás

V týchto šatách vzbudila Adela veľký obdiv

Šaty, v ktorých nedávno Adela moderovala, zožala skutočne veľký úspech. Ženský strih, kopírujúci jej siluetu, elegancia a perfektne uhľadená vizáž. Model, v ktorom Adela hviezdila, pochádza z dielne slovenskej návrhárky Michaely Ľuptákovej. 

S Miškou spolupracujem často a rada. Jej jednoduchý ženský štýl je Adele veľmi blízky a vystihuje ju. Adele pripravuje šaty často na mieru podľa témy a zadania, ale nezriedka sa vyberú priamo z Miškinej novej kolekcie,“ dodala na záver štylistka a my už sa teraz tešíme, v čom uvidíme Adelu nabudúce. Myslíme si, že mnohé dámy sa môžeme inšpirovať a čo je dôležité, všetko sú to modely, ktoré dokážu prežiť čas. Môžeme sa k nim tak vracať aj po rokoch a vždy budeme vyzerať aktuálne.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe