Presunúť na hlavný obsah

Známa slovenská mamička s dcérkou a ich fitness rutina: Keď uvidíte ich rozkošné video, budete sa chcieť hýbať aj vy

Slovenské celebrity

Ak ste doma s deťmi a hľadáte výhovorky, že pri nich sa cvičiť nedá, klamete samú seba. Pozrite sa, ako to zvláda Iveta Tkáčová s dcérkou. Táto dvojica si vás okamžite získa.

Stali sa z nich najlepšie priateľky

Bývalá profesionálna tanečníčka Iveta Tkáčová je známa tým, že tanec a pohyb sú jej veľkou srdcovkou. Ešte na škole sa venovala modernému tancu, hip-hopu, stepu, roken rolu, gymnastike aj baletu. Za najväčší úspech sama považuje 3. miesto na majstrovstvách Európy v kategórii Formácie. Dokonca má vlastnú tanečnú školu Riverpark Dance School Bratislava, no jej najväčšou prioritou sú jednoznačne dcérky. Práve chvíle s nimi si mimoriadne užíva. Obe dievčatká pohyb milujú a s mamou majú krásny vzťah. Navyše vidieť, že so staršou Karolínkou sú najlepšími kamarátkami a dobre si rozumejú. 

Na Instagrame uverejnili veľmi milé spoločné video, na ktorom cvičia podľa Anny McNulty. Ich fitness rutina si vás okamžite získa. Ako vidíte, aj keď máte aktuálne doma deti, dá sa cvičiť aj s nimi. A urobiť si z toho malý spoločný rituál je navyše veľmi prospešné. Ak si sa chcete inšpirovať ich zostavou, potiahnite na fotke na ďalšiu stranu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa KAROLINA♡ (@karolinatkacova_),

 

Lásku k pohybu majú v rodine 

Veľmi pekný vzťah majú medzi sebou aj obe dievčatká. Karolínka mladšej sestre rada pomáha a zdokonaľuje jej techniku. Sama je totiž úšpešnou baletkou a na tanečných doskách jej to naozaj ide. Zo sestier sú skvelé parťáčky a rady spolu trávia čas. Majú množstvo spoločných záujmov, no láska k tancu prevyšuje u nich hádam nad všetkým.

Prečítajte si aj: Rozhovor: Lenka Raimanová Šóošová o svete na sociálnych sieťach a detských profiloch

Nádherná a talentovaná

Staršia dcéra Ivety, Karolínka - od piatich rokov tancuje showdance, posledný rok v tanečnej skupine Lollipops. Okrem toho účinkuje aj na Novej scéne, chodí na hodiny herectva, spevu a mohli ste ju vidieť v muzikáli Bambuľka. Nádherné dievčatko je všestranne nadané a vyzerá to, že o nej ešte budeme veľa počuť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa KAROLINA♡ (@karolinatkacova_),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa KAROLINA♡ (@karolinatkacova_),