Presunúť na hlavný obsah

Svetom obieha nová výzva, ktorej podľahli aj naše celebrity. Oblečte sa len do vankúša!

Slovenské celebrity

Aj keď väčšina z nás počas domácej izolácie predsa má čo len robiť, voľného času máme aj tak o čosi viac, než kedysi. Práve aj vďaka tomu vznikajú zábavné výzvy, akými je napríklad tá najnovšia, vankúšová.

Vankúšová výzva, ktorá sa označuje pod heštegom #PillowChallenge, nie je síce ničím novým, no napriek tomu si získala ľudí z celého sveta. Vytvorenie si šiat z jedného vankúša či matraca sa objavilo v jednoduchých návodových videách síce už pred niekoľkými mesiacmi, no teraz, počas povinnej domácej izolácie, tento jednoduchý optický klam naberá druhý rozmer. Veď kto by si nechcel vyčariť šaty, aké kedysi predviedla slávna Kendall Jenner?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tonight at amfAR wearing @giambattistavalliparis x @hm #project

Príspevok, ktorý zdieľa Kendall (@kendalljenner),

Prečítajte si: Aby sa na túto pozíciu dostali, musia byť špeciálne. Kylie Jenner má pre svoju dcéru až štyri opatrovateľky

Do tejto výzvy sa zapojilo mnoho známych slovenských tvári a možno tak badať, že našim celebritám kreativita nechýba. Celebritná lekárka Alena Pallová sa vankúšovú výzvu rozhodla poňať trochu inak, no účel rozhodne splnila. Namiesto vankúša na spanie si však na seba navliekla paplón, čím vytvorila dokonalú ilúziu spoločenských šiat. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@veronika.vagnerova ma nominovala odfotit sa 3x v tom istom, pokazde inak. Takze 3x inak v posteli.

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Pallova Alena (@alenapallova),

Zahanbiť sa nedala ani naša bývalá úspešná športová reprezentantka Dominika Cibulková, ktorá sa kvôli tehotenskému brušku síce do tejto výzvy zapojiť nemohla, no vďaka svojej kreativite pobavila mnoho instagramových užívateľov. Do šiat vytvorených z vankúša a opasku totiž navliekla svojho milovaného domáce maznáčika. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pillow challenge done nominated by myself-nominating no one #pillowchallenge

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Túto výzvu pochopiteľne nemohla odmietnuť ani módna štylistka Mirka Dobišová, ktorá túto výzvu zobrala v prvom rade pre to, aby pobavila. „Milujem módu, ale úprimne, teraz je trošku na druhej koľaji, a tak chcem v spoločnosti prispieť aspoň k zlepšeniu nálady,'' napísala k fotke so svojím vankúšom, ktorý vytvoril dokonalý optický klam.

Vankúšová výzva však oslovila aj moderátorky Máriu Zelinovú, missky Broňu gregušovú a Zuzanu Nemec či dizajnérku a moderátorku Kristínu Kormúthovú. Pozrite sa, ako sa s výzvou popasovali!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#quarantine#quarantinelife#quarantinechallenge#pillowchallenge#fashion#stayhome#gn#goodnight#pillow#sleepy#mood

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uz je toho plny insta! Ale nech! Ked nas to zabavi na chvilku, nie? #pillowchallenge

Príspevok, ktorý zdieľa Majka Zelin (@mariazelinova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#pillow #fashion #quarantine

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Nemec (@kollarko),

- Najčítanejšie -