Presunúť na hlavný obsah

Nezameniteľný štýl Dary Rolins: Takto vyzerá popová diva v civile a na tomto stavia každý jeden look

Slovenské celebrity

Dara Rolins patrí medzi tie tváre šoubiznisu, ktoré obdivujeme nie len pre talent, ale rovnako tak i štýl. Prečo je jej styling taký zaujímavý?

Dara Rolins už niekoľko dekád boduje na hudobnej scéne a popri tom si vybudovala aj status nekorunovanej módnej kráľovnej. A právom. Jej štýl rozhodne stojí za pozornosť a tiež inšpiráciu. Sympatická umelkyňa svojimi lookmi vždy udrie klinec po hlavičke, a tak si získava pozornosť módnych nadšencov. No vďaka čomu je taká zaujímavá?

V prvom rade je to nenápadnosť. Áno, jej looky sú na pohľad zaujímavé, ale ak sa pozriete na niektoré stylingy, uvedomíte si, že vo výsledku sú vystavané na basic, nenápadných kúskoch, ktoré do seba zapadajú ako puzzle. Opäť sa tak potvrdilo to, čo vyznávajú mnohí stylisti - ak máte doma jednoduché a nadčasové kúsky, máte vyhraté. 

Prečítajte si: Svetom obieha nová výzva, ktorej podľahli aj naše celebrity. Oblečte sa len do vankúša!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Tón v tóne

Ďalším tipom je skladanie lookov podľa farieb - v tomto prípade ladenie tón v tóne, ktorý je veľmi populárny. Ak predsa len chcete takýto look rozbiť, skúste jeden výraznejší prvok, ako napríklad džíny. 

Neprehliadnite:Takto vyzerá aktuálne život v Miláne: Úprimná spoveď Slovenky Kristíny o obavách aj vidine svetlejšieho zajtrajška

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Ak výstrednosť, tak poriadne!

Určite vám však neuniklo, že občas sa nechá Dara uniesť a oblečie si stylingy, ktoré kričia po pozornosti. To samozrejme nie je vôbec zlé. Práve naopak. Dara miluje hravosť a na jej lookoch sa to odzrkadľuje. Keď ide do niečo výstredného, ide do toho pohlave a so všetkým. Takže každý jeden kúsok jej odevu je nápaditý, čím dáva najavo, že má odvahu a je jej vlastne jedno, kto si čo myslí o jej kreáciách. A tak by to malo byť. Ženy by sa mali obliekať predovšetkým pre seba, nie pre mužov, či aby ulahodili niekomu inému...

Mohlo by vás zaujímať: Známa slovenská mamička s dcérkou a ich fitness rutina: Keď uvidíte ich rozkošné video, budete sa chcieť hýbať aj vy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

No ak je preda len niečo, na čom stavia každý jeden look, tak je to práve pohodlnosť. Bez ohľadu na to, či ide o fomálnejšie, či menej formálne, jednoduchšie, divokejšie, letné, jesenné, zimné stylingy, vždy u nej vyhráva pohodlnosť. Len v komforných lookoch je Dara sama sebou. Nepotrebuje sa štylizovať do niečoho iného. A preto je príkladom mnohých žien. Byť sama sebou sa jednoducho vypláca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

- Najčítanejšie -