Presunúť na hlavný obsah

Brat slávnych modeliek Gigi a Belly Hadid za sestrami nezaostáva. O Anwara sa bijú módne značky, ale aj šoubiznisové krásky

Zahraničné celebrity

Meno Hadid je v šoubiznise spájané so svetom modelingu. Niet divu, tak ako bola kedysi vychýrenou modelkou Yolanda Hadid, je dnes počuť aj o slávnych topmodelkách Gigi a Belle. Ich úspech však doháňa aj ich mladší brat Anwar.

Už keď porodila krásna holandská modelka Yolanda van den Herik prvé dieťa jordánskemu developerovi Mohamedovi Hadidovi, bolo jasné, že svoj modelkovský gén posunie ďalším generáciám. Malá Jelena Hadid, ktorú svet pozná pod prezývkou Gigi, sa vo svete šoubiznisu prvýkrát objavila už ako dvojročné dievčatko. Jej anjelskú krásu si totiž všimli predstavitelia značky Guess, ktorej sa stala tvárou už ako maličké dievčatko. Aj keď si počas základného vzdelania dala od modelingu pauzu, hneď, ako sa dostala do puberty si Gigi zazmluvnila uznávaná agentúra IMG Models. Podobne to bolo aj s jej sestrou Bellou, ktorá sa síce dostala k modelingu až výrazne neskôr, no dnes patrí k najvychýrenejším modelkám. 

 

Prečítajte si aj: Najznámejšie sestry Kendall a Kylie Jenner sa nedelia len o značku oblečenia, ale aj o chlapov

Zdá sa, že jablko nepadlo ďaleko od stromu ani v prípade Yolandinho najmladšieho dieťaťa, syna Anwara. Ten má síce len 20 rokov, no vo svete šoubiznisu je veľkou rybou. Okrem toho, že si aj tretieho člena rodiny Hadidových zazmluvnila známa agentúra, sa totiž stihol objaviť na titulkách Vogue či stať sa tvárou Hugo Boss. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We don’t talk enough about this duo #GigiHadid #AnwarHadid

Príspevok, ktorý zdieľa (@gigislight),

Jeho netypické črty sú zaujímavé nielen pre módne značky, ktoré sa o Anwara doslova pretekajú, ale aj pre známe krásky. Nie je žiadnym tajomstvom, že Anwar randil s niekoľkými úspešnými ženami - herečkou Nicole Peltz, modelkami Kendall Jenner a Soniou Ammar či s dcérou hudobníka Sofiou Richie

Mohlo by vás zaujímať: Hailey Bieber má v rodine tvrdú konkurenciu: O slovo sa hlási táto nová kráska. Dobehne ju v sláve?

Momentálne tvorí Anwar pár so speváčkou Dua Lipa. O štyri roky staršia hudobníčka to s mladým modelom myslí vážne - aj keď je dvojica spolu len niekoľko mesiacov, zdieľajú spolu byt v New Yorku. Spolu sa objavili aj na niekoľkých podujatiach a Anwar dokonca so speváčkou navštívil jej rodné mesto Kosovo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

self care sundays ok

Príspevok, ktorý zdieľa DUA LIPA (@dualipa),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus