Presunúť na hlavný obsah

Aj s deťmi sa môžete dostať do formy: Sexi Mathilde Goehler nedá na tieto balančné cviky s dcérkou dopustiť

Zahraničné celebrity

Táto žena má postavu snov. Aj napriek tomu, že je mamou, vyzerá viac ako perfektne. Nám sa podarilo zistiť, ako sa dostáva do formy a čo jej v týchto dňoch pomáha.

Modelka Mathilde Goehler vyzerá absolútne božsky. A dokonalým telom sa mohla pochváliť už pár dní po pôrode dcérky. Inak to nie je ani dnes a postavu sa jej darí dodrživať naozaj ukážkovú. Nie je však všetko o genetike a Mathilde si je vedomá, že pre svoje telo musí aj niečo urobiť. Hoci cvičenie pri malých deťoch sa zdá v určitých situáciách ako nemožné, nie je to pravda. 

Prečítajte si: Jarný jedálniček Victorie Beckham si zamilujete: Navyše vaše trávenie aj postava sa vám poďakuje

S dcérkou sú perfektne zohrané 

Nádherná Mathilde, zistila že to zvládnete bezproblémov aj v prítomnosti dcérky. Navyše sa ako bonus aj spolu skvele zabavíte. V tomto prípade je ideálne vybrať si balančné cviky, ktoré môžu deti napodobniť a nie sú až také zložité. Tie sú navyše v udrživacej fáze hmotnosti, úplne ideálne. 

Balančný tréning nie je len o posilnení rovnováhy ako si mnohí myslia. Cvičením si efektívne posilníte celé telo a rýchlejšie spálite tuk. Je to typ tréningu, ktorý používa nestabilitu, aby človeka nútil použiť svaly, ktoré stabilizujú telo počas pohybu. 

Efektívne balančné cviky:

  • plank
  • crunch
  • podrepy na bosu
  • pilates
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mathilde Gøhler (@mathildegoehler),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mathilde Gøhler (@mathildegoehler),

 

Telo snov nie je zadarmo

Sympatická modelka a mama vie, že v živote nič nie je zadarmo. O svoje telo sa skutočne príkladne stará, keďže ju aj živí. Drží sa troch zásad, z ktorých popri pohybe neupúšťa a považuje ich za kľúčové.

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajší hollywoodsky pár Jennifer Aniston a Brad Pitt: Dôverní priatelia prezradili, že môžu byť opäť spolu

1. Pitný režim

Okrem cvičenia je podľa nej na udržanie si krásnej postavy nevyhnutný správny pitný režim. Je totiž dokázané, že zanedbávanie pitného režimu má negatívny dopad na hmotnosť. Ak totiž málo pijete, oveľa ľahšie priberiete. Často platí, že hlad je len „prezlečený” smäd. Skúste preto denne vypiť asi 10 pohárov čistej vody, ideálne čistej vody. A uvidíte, že chudnúť sa vám bude oveľa ľahšie.

2. Večerné polievky

Pravidlo z ktorého neupúšťa, je nájsť si aspoň 20 minút počas dňa pre seba a v pokoji sa najesť. Odporúča jesť trikrát denne, nakoľko pri veľkom hlade, máme tendenciu dobiť si energiu niečím nezdravím. Na večeru si  dáva napríklad len zeleninové polievky. Sú chutné, zasýtia ju a majú minimum kalórií.

3. "Čistá" myseľ

No a v neposlednom rade, myslite pozitívne. To je podľa Mathilde zaručeným kľúčom k úspechu, na čomkoľvek v živote pracujete.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mathilde Gøhler (@mathildegoehler),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mathilde Gøhler (@mathildegoehler),

- Najčítanejšie -