Presunúť na hlavný obsah

Dokonalá figúra Daniely Peštovej: Toto všetko 49-ročnej modelke pomáha vyzerať o polovicu mladšie

Zahraničné celebrity

V česko-slovenskom, no i v svetovom modelingovom priemysle je meno Daniela Peštová skutočným pojmom. A to aj po viac ako 20-tich rokoch v brandži.

Daniela Peštová si za viac, ako 25 rokov v módnom priemysle vybudovala skutočne silné meno. Známa blondína je idolom žien a mladých dievčat i na prahu päťdesiatky. Prečo?

No dôvod je viac, ako prostý. Dlhonohá kráska si stále udržiava mladický vzhľad, starne s gráciou a jej figúra pripomína postavu o polovicu mladšej ženy. Daniela je preto vzorom a zároveň i dôkazom toho, že na veku nezáleží, a aj keď dávno nemáte dvadsať či tridsať, môžete tak vyzerať. No nie je to úplne zadarmo. A toho si je vedomá i ona. Napriek silnému menu v bradži sa neustále udržiava v kondícii. A to za pomoci cvičenia, no tiež zdravého životného štýlu. Aké sú teda najväčšie zbrane Daniely Peštovej?

Prečítajte si: Beauty triky známych Sloveniek: Gáboríková si týmto detailom zväčší pery, Skoncovej stačí jeden produkt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Strava

Žiadnymi diétami, či extra chudnutím sa Daniela netrápi. Už je vo veku, keď zdravá strava nie je nevyhnutnosť, ale skôr lifestyle, ktorý má rada. Netají sa tým, že práve zdravé a vyvážené jedlo miluje a rada sa o tieto lahôdky podelí aj na sociálnych sieťach. Tam mohli fanúšikovia postrehnúť, že pestrosť na tanieri je pre ňu veľká priorita a nebráni sa rôznym typom kuchýň. Nie je to nič extra diétne, dôležitá je práve vyváženosť. Najnovšie však experimentuje známa modelka aj s veganskými receptami. Práve jej syn Yannick sa rozhodol vydať cestou vegánstva a Daniela toto jeho rozhodnutie podporuje natoľko, že sa púšťa do varenia týchto jedál. Mnohé iné modelky sa tiež hlásia k vegánstvu a to vraj stojí aj za ich postavou. A neposlednom rade aj krásou. Veľký prísun zeleniny, ovocia či strukovín má preukázateľný vplyv na pleť, no i zdravie vlasov či nechtov. 

Ale aj Daniela je len človek. A tak ju doma vídať aj pri pečení. A ak je nejaká veľká neresť, na ktorú nedá dopustiť, je to práve káva. Ako sama priznáva - čím väčšia šálka kávy, tým lepšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Mohlo by vás zaujímať: Janka Slačková o svojej fitness rutine: Ak chcete mať telo ako ona, nebude to zadarmo, toto všetko už vyskúšala

Pohyb

Ten je neodmysliteľnou súčasťou Danielinho života. A tiež práce. Aj v tomto prípade to však nie je niečo, do čoho sa musí modelka nútiť. Keďže pohyb miluje, v kondícii sa udržuje oveľa jednoduchšie. "Hovorí sa, že v zdravom tele, zdravý duch. V momentálne situácii to u mňa platí dvojnásobne. Ale i tak mám dni, keď sa mi naozaj nič nechce. Kedy mi hlások v hlave na každý dôvod, prečo sa ísť zapotiť, dáva ďalšie tri, prečo to zabaliť..." priznala sa nedávno na sociálnych sieťach. No aj tak sa vždy nakoniec premôže. Medzi jej favoritov patrí v poslednej dobe hlavne joga. V dnešnej dobe, kedy je však všetko obmedzujúce, vyskúšala aj trend, ktorý je hitom - online kurzy jogy, ktorý môžete absolvovať z pohodlia obývačky. A vidieť, že na Danielinu postavu má skutočne veľký vplyv. Joga dokáže krásne vyformovať a spevniť svalstvo, vďaka čomu vám môžu vyniknúť napríklad tehličky na bruchu. Presne také, aké má táto (čoskoro) päťdesiatnička. A pri pohľade na Danielu to teda rozhodne stojí za odskúšanie, čo poviete? "Pohyb je to, čo mi pomáha udržiavať rovnováhu. Tá hodinna denne je ten najlepší darček, aký si môžem nadeliť. Odbúravá mi to stres, vyčistí myšlienky. A ako bons, rozjasní mi pleť lepšie ako pleťová maska," informuje Daniela o dôvode, prečo pohyb patrí do jej každodennej rutiny. 

Neprehliadnite: Beauty rutina bývalej kráľovnej krásy: Bez týchto produktov si Veronika Vágnerová nevie predstaviť svoj deň

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

- Najčítanejšie -