Presunúť na hlavný obsah

Workoutové a ranné rituály známych Sloveniek: Prezradili, akými aktivitami sa starajú o svoje telo

Slovenské celebrity

Tieto známe krásky vyzerajú nádherne. Majú skvelú figúru a vyžaruje z nich vnútorný pokoj. Ako sa počas tohto obdobia udrživajú vo forme a na čo nedajú dopustiť?

Linda Nývltová

Nádherná modelka Linda Nývltová z agentúry Elite Bratislava sa v modelingu pohybuje už viac ako 20 rokov a stále vyzerá perfektne. Nie je to však len zdravou stravou, cvičením, ale aj celkovým vnútorným nastavením. Očarujúca brunetka je jasným dôkazom toho, že to, ako sa človek cíti vo vnútri, vyžaruje aj navonok. Práve preto sa každý deň, snaží naladiť hneď ráno tak, aby bol jej deň úspešný. "Vstávam skoro ráno a meditujem. Naladím sa tak na celý deň a všetko, čo ma čaká. Tiež pijem kávu s mandľovým mliekom," prezrádza. 

Okrem toho veľmi dobre vie, že pohyb je pre peknú postavu nevyhnutný a treba pre seba niečo robiť. Samozrejme, šport je aj skvelým emocionálnym detoxom.

"Ja cvičím jogu doma každý deň. Teraz, ako je pekné počasie chodím 2-3x do týždňa behať 6/7km. Keď mi vyjde, chodím aj do lesa sa prejsť. Tiež som si kúpila domov činky, aby som viac pracovala aj na sile. Snažím sa mať môj pohyb vyvážený." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Linda Nyvltova (@lindanyvltova),

Mohlo by vás zaujímať: Janka Slačková o svojej fitness rutine: Ak chcete mať telo ako ona, nebude to zadarmo, toto všetko už vyskúšala

Magdaléna Šebestová

Podnikateľka, modelka a bývalá riaditeľka Miss Slovensko Magdaléna Šebestová je známa tým, že bez športu si svoj život predstaviť nevie. Zbožňuje cvičenie, rada na sebe "maká" a výsledky sú teda vidieť. Má nádhernú postavu a vďačí za to aj svojim denným rituálom. Je si vedomá toho, že kvalitná strava a cvičenie dokážu skutočne s telom zázraky.

"Hneď ako vstanem sa viac venujem svojej pleti, jej čisteniu a krémovaniu. Každé ráno si doprajem bylinkový čaj, na ktorý normálne nemám čas a zacvičím si zopár jógovych cvikov. No a každý druhý deň, cvičíme spolu s dcérkou. Je to zábava aj pre Ninku a je zlaté sledovať ju, ako ma napodobňuje. Robím 5x30 drepov s Ninkou na pleciach, 5x50 brusakov a posledny cvik striedam. Občas si idem zabehať 5km, ale karanténu trávime väčšinou aktívne v prírode."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Karolína Chomisteková

Pôvabná Karolína Chomisteková na svojej postavičke posledné roky naozaj tvrdo pracuje. A treba uznať, že má jedno z najkrajších tiel, v našom showbiznise. Šport považuje za neodmysliteľnú súčasť života. Dobíja jej "baterky" a je to pre ňu úžasný psychický detox.

Nedá dopustiť na hodiny pilatesu a v aktuálnom období prepadla outdoorovým aktivitám. Bicyklovanie je momentálne jej veľkým koníčkom a cestou, ako sa počas karantény, udržiavať fit. 

Kristína Krajčírová

Mladá, očarujúca a úspešná modelka Kristína Krajčírová, upúta nielen svojim vzhľadom, ale rozhodne aj postavou. Na nej pravidelne pracuje. Vie, že bez dobrej stravy a pohybu to nejde a ranné rituály sú skvelou vecou. Navyše, aj počas tohto obdobia, viete pre svoje telo urobiť naozaj toho dosť. Stačí len chcieť a pustiť sa do toho, čo vás skutočne baví. "Ranný rituál je určite vyčistenie pleti a nanesenie kozmetických prípravkov. A hneď potom raňajky a káva. Na raňajky teraz milujem ovsenú kašu s ovocím. Nepraktizujem skoro žiadne cviky, možno troška cviky z jógy, ale len naťahovanie. V tomto období chodím veľmi rada na prechádzky, menšie túry a určite na bicykel a korčule."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Krajcirova (@kristinakraj),

Neprehliadnite: VIDEO: Silná zostava 3 cvikov, ktoré cvičí Magda Šebestová: Jej telo je dôkazom, že vám pomôžu späť do formy do leta

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus