Presunúť na hlavný obsah

Po tajných stretnutiach a rozchodoch to nakoniec dali dokopy. Gigi Hadid a Zayn Malik čakajú spolu bábätko

Zahraničné celebrity

Jeden z najobľúbenejších párov šoubiznisu, ktorý sa striedavo schádza a rozchádza už päť rokov, je v radostnom očakávaní.

Prvé stretnutie speváckej hviezdy Zayna Malika a krásnej topmodelky Gigi Hadid sa datuje ešte na rok 2015. Modelka bola práve štyri mesiace po rozchode s Joe Jonasom, keď sa zoznámila s exotickým lámačom ženských sŕdc, ktorý kedysi pôsobil v skupine One Direction. V tom čase Zayn ešte len sníval o sólovej kariére a práve prostredníctvom svojho prvého videoklipu, ktorý vydal po pár mesiacoch od stretnutia s Gigi, odhalil vzťah s topmodelkou. 

Prečítajte si: Plastiky odmieta, ale otvorene priznáva, že retuš jej dodáva sebavedomie: Aké nedostatky sa snaží skrývať Bella Hadid?

Aj keď nie je presne známe, kedy a za akých okolností si dvojica padla do oka, je jasné, že sa k sebe mali od prvého momentu. Spočiatku síce obidvaja tvrdili, že sú len dobrí priateľa, no práve spomínaný videoklip odhalil ich skrytú romancu - okrem toho, že v ňom Gigi vystupovala, ho totiž nezabudla romanticky okomentovať. Na ich lásku vtedy dokonca žiarlil aj Joe Jonas, ktorý to v médiách dokonca komentoval: „Zaujímavé, ako rýchlo sa niekto dokáže preniesť cez rozchod,'' vyjadril sa stroho. 

Po siedmich mesiacoch sa však veľká láska skončila. Zdroj z okolia dvojice prezradil, že za to mohli neustále hádky. Obidvaja majú totiž temperamentnú povahu, a tak si neváhali skočiť do vlasov ani počas oslavy Giginých narodenín. 

Klebety o zásnubách a tetovanie 

O niekoľko týždňov na to si však k sebe zaľúbenci opäť našli cestu. Romantickým záberom to potvrdila mama modelky, Yolanda Hadid. Tá na sociálnu sieť pridala čiernobielu fotku, na ktorej si Zayn túli Gigi k sebe. Obidve rodiny spolu mimoriadne dobre vychádzajú, čomu nasvedčuje fakt, že spevák strávil dovolenku so slávnou rodinou, zatiaľ čo Gigi s obľubou vyvárala tradičné recepty od Zaynovej maminy. 

V tom istom čase sa začalo špekulovať o tom, že sa pár stihol zasnúbiť - tieto klebety sa však nikdy oficiálne nepotvrdili. Napriek tomu sa ich vzťah posunul výrazným krokom dopredu. Dvojica spolu začala bývať a aby toho nebolo málo, spevák si nechal na hruď vytetovať oči krásnej modelky. 

Ani na tento pokus im to však nevyšlo a síce svoj rozchod oficiálne v médiách nerozoberali, tentokrát urobili výnimku. „Gigi a ja sme mali neskutočne hlboký, milujúci a zábavný vzťah. Ja osobne mám pred ňou ako ženou a priateľkou obrovský rešpekt a obdiv. Má neuveriteľnú osobnosť. Som vďačný všetkým naším fanúšikom, ktorí rešpektujú toto ťažké rozhodnutie a naše súkromie,'' vyjadril sa k rozchodu spevák. 

Mohlo by vás zaujímať: Jennifer Lopez svadbu odkladá. Vydávať sa mala už o pár týždňov v Taliansku, napriek chýram o nevere

Do tretice všetko dobré

Stará láska však nehrdzavie - a práve Zayn a Gigi sú toho príkladom. Aj keď bola topmodelka prichytená na rande s niekoľkými mužmi, s ktorými dokonca naviazala krátky vzťah, predsa sa k svojmu expriateľovi vrátila. Hoc to obidvaja nikdy oficiálne nepotvrdili a nekomentovali, dnes je to už nad slnko jasnejšie. 

Gigi totiž zo svojej narodeninovej oslavy, ktorá sa konala len pred niekoľkými dňami, zverejnila fotografie s najbližšou rodinou, nakoľko je Amerika momentálne v prísnej karanténe. Medzi nimi však nesmel chýbať Zayn, ktorý sa ku modelke túlil. Ako potvrdili zahraničné zdroje, dvojica spolu obnovila vzťah a momentálne spolu čakajú prvé dieťa. Gigi je už v 20-tom týždni tehotenstva a síce nie je jasné, či bude ich prvým potomkom chlapček alebo dievčatko, zdá sa, že sú spolu tentokrát naozaj šťastní. Kto vie, či túto šťastnú novinu oficiálne potvrdia, alebo sa modelka rozhodne nasledovať štýl svojej kamarátky Kylie Jenner...

- Najčítanejšie -