Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina Marilyn Monroe: Toto robila pre svoje telo a kopírujú to aj o dekádu mladšie krásky

Zahraničné celebrity

Ikonická Marilyn Monroe bola žena, ktorú svet miloval a zapísala sa do dejín aj vďaka svojmu vzhľadu. Vedia to aj mnohé známe krásky súčasnosti, preto niektoré jej rituály kopírujú aj dnes.

Hoci nevedela odolať sladkému, vždy pôsobila neodolateľne

Mala sexi krivky, veľké oči, plné very a skvelé vlasy. Kdekoľvek sa objavila, bola Marilyn stredobodom pozornosti. V pomerne krátkom čase sa z nej stala nadčasová ikona, ktorá je dodnes v pamäti niekoľkých generácií. Príkladne sa starala o svoje telo, ktoré ju živilo. Napriek tomu, že nedokázala odolať nikdy sladkému, vyzerala neodolateľne. A to len kvôli jednej veci. 

Prečítajte si: Jennifer Aniston priznala psychické ťažkosti. Už roky navštevuje terapeutku

Jej trik kopírujú aj o dekádu mladšie krasky súčasnosti

Marilyn mala vždy plnšie krivky, no vďaka pravidelnému cvičeniu a dobrému stravovaniu si dokázala postavu vytvarovať. Táto femme fatale, každé ráno začínala tým, že zjedla dve lyžičky oleja a vypila pol litra vody. Počas dňa si vždy pred jedlom dala pohár vody s citrónom a následne lyžičku rybieho oleja. Vďaka tomu zjedla oveľa menej a mohla si dopriať aj obľúbené dezerty. Svoj deň, si nedokázala predstaviť bez pudingu, či pečených jabĺk. A práve takto si pomáhala udrživať sa neustále vo forme. Počas dňa však nezabúdala na zdravú stravu a na večeru jedla výlučne zeleninu.

Neprehliadnite: V žilách jej koluje slovenská krv. Kto sú rodičia Angeliny Jolie, jednej z najkrajších žien sveta?

Presne tento trik si osvojila aj Gigi Hadid, či Elsa Hosk, ktoré na neho nedajú dopustiť. Skutočne totiž funguje a vy zjete oveľa menej ako za normálnych okolností. Pomáha to zrýchľovať metabolizmus, zlepšuje látkovú výmenu, podporuje proces chudnutia a týmto spôsobom si môžete dopriať aj jedlá, ktorým neviete za normálnych okolností odolať. 

Toto by ste si mali osvojiť aj vy, ak chcete mať krásnu figúru:

  • pred jedlom si dajte pohár vody s citrónom
  • zjedzte lyžičku rybieho oleja
  • na večeru si dajte výlučne zeleninu alebo polievku