Presunúť na hlavný obsah

Pôrod pred kamerami, ale aj odhalenie nevery: Najšokujúcejšie momenty, ktoré sa Kardashianky nehanbili odhaliť pred svetom

Zahraničné celebrity

Slávny klan, ktorý momentálne ovláda svet šoubiznisu, si získal slávu najmä šou, ktorá sa nehanbila odkryť ich intímnosti... ani tie najväčšie!

Prvé epizódy šou, ktorá dnes patrí medzi najpopulárnejšie na svete, sa odvysielali pred 13-timi rokmi. Vtedy sa síce meno Kardashian v šoubiznise z času na čas skloňovalo, no nikto tejto rodine nevenoval špeciálnu pozornosť. To sa však zmenilo po tom, ako prišla Kris Jenner so skvelým biznis plánom, ako svojím milovaným deťom dopriať luxus a dlhodobú slávu. 

Inšpiráciou im bola zrejme vtedajšia najlepšia kamarátka Kim Kardashian, milionová dedička Paris Hilton. Tá si prostredníctvom tínedžerských relácií hľadala ďalšiu najlepšie kamarátku. Čuduj sa svete, práve jednoduchá, ničím hraná relácia, ktorá divákov dostávala do súkromia bohatších ľudí žijúcich v centre diania, si získala obrovský úspech. Zrejme práve preto sa Kris chytila tohto formátu a vznikla šou The Keeping Up With the Kardashians. 

O reklamu sa postarala najmä Kim, ktorá sa vo svete preslávila uniknutou erotickou nahrávkou zo spálne. Zábery, ktoré sa dostali na verejnosť a na internet, jej pridelili nálepku ''veľký zadok''. Tej sa Kardashianky neštítili, práve naopak. Začali ju používať ako svoju neoficiálnu značku a čuduj sa svete, reklama bola na svete. Všetci túžili vidieť, čo kontroverzná rodina prinesie ďalej - a veruže toho priniesla dosť. Dôkazom je vyše 250 epizód plných absurdností. Vybrali sme pre vás tie najšokujúcejšie. 

Neprehliadnite: Mary-Kate a Ashley Olsenové kedysi ovládali šoubiznisový aj módny svet. Čo je s nimi teraz?

Pôrody pred kamerami

Už od začiatku sa slávne sestry neštítili ničoho - divákov ponárali do svojich rodinných tajomstiev a nebáli sa pred nimi odhaliť ani tie najväčšie podivnosti. Jedným z prvých momentov, ktorý šokoval svet, bol pôrod, ktorý Kourtney absolvovala pred kamerami. Aby toho nebolo málo, po tom, ako lekári dievčatku vytlačili hlavičku a ramená, sa zvyšok rozhodla dotlačiť sama, vlastnými rukami. Samozrejme, tento záber nesmel v šou chýbať. O pár mesiacov pred kamerami porodila aj Kim, našťastie to však všetko nechala na profesionálov.

Pózovanie pre Playboy

Kim zakrátko dostala ponuku pózovať pre slávny magazín Playboy. Čo však bolo pre fanúšikov prekvapivé bolo, že si na fotenie šteklivých fotografií nezavolala len kameru a produkciu, ktorí všetko detailne zachytávali, ale aj vlastnú mamu, ktorá ju pri tom, ako pózovala nahá, podporovala: „Výborne, robíš to úžasne miláčik.''

Otec, ktorý sa rozhodol stať sa ženou

Jeden špeciálny diel bol venovaný druhému manželovi Kris, Williamovi Bruce Jenner. Bývalý zlatý olympionik totiž priznal, že už roky v sebe nesie túžbu zmeniť sa na ženu. „Pred niekoľkými rokmi som našla otcovi na oblečení rúž, myslela som si, že má aféru,'' priznala jeho staršia dcéra Kendall a dodala, že si túto informáciu nechala pre seba. Svoju mamu totiž nechcela raniť. Na obrazovkách ľudí z celého sveta sa športovec priznal, že podstúpil desiatky zákrokov, ktoré mu umožnili zmeniť si pohlavie. Dnes je z neho Caitlyn Jenner.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Caitlyn Jenner (@caitlynjenner),

Odhalenie nevery

Len niekoľko dní predtým, ako mala Khloé priviesť na svet svojho prvého potomka, sa jej sestry dozvedeli šokujúcu správu - jej partner, basketbalista Tristan Thompson, ju len dva dni pred plánovaným termínom pôrodu podviedol. Neboli by to slávne sestry, ak by túto udalosť nezachytili aj na kamerách a skutočne. V epizóde tehotnej Khloé prezradili, že jej bol športovec neverný a ako bonus zachytili aj moment, kedy sa rodina prvýkrát stretla s neverníkom... na pôrodnej sále.

Krutá úprimnosť

Od prvej až po súčasné epizódy je jasné, že sa sestry so sebou rozhodne nemaznajú, práve naopak. Aj keď to môže na prvý pohľad vyzerať, že držia neustále spolu, nechýbajú ani kruté hádky či narážky, ktorých sa nehanbia ani pred kamerami. Najznámejšou bola jednoznačne hádka o vianočnú pohľadnicu, nakoľko sa Kourtney nevedela prispôsobiť termínom fotenia. „Na ňu sa ľudia aj tak najmenej pozerajú, tak ju môžeme vyšachovať,'' povedala v zápale hnevu Kim. Tá toho má na rováši viac - so svojou sestrou Khloé sa pobila, počas zatknutia svojej sestry si robila selfíčka. Ako bonus nesmieme zabúdať na debaty starších sestier najmä s Kendall, ktorú poúčali o menštruácii či antikoncepcii. Samozrejme, pred kamerami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Prečítajte si: Najväčšia provokatérka z rodiny Kardashianiek nie jej Kim: Mladšia sestra ju predbehla, jej Instagram poburuje ľudí