Presunúť na hlavný obsah

Seriál Sex v meste milujeme všetky. Hlavné predstaviteľky sa však v skutočnosti nevedeli vystáť

Zahraničné celebrity

Kto by nepoznal jeden z najznámejších seriálov, ktorý sa dočkal aj dvoch celovečerných filmov? Málokto však vie o skutočných vzťahoch po vypnutí kamery.

Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda sú nepochybne synonymom nerozlučných priateliek. Priateľstvo, aké je zobrazené v známom seriáli a v dvoch filmoch, sa stalo nepochybne vzorom pre mnohé ženy. V skutočnosti to však tak nebolo. Aj keď herečky stvárnili kamarátstvo verne, nešlo o žiadne skutočné emócie, ale o ich herecký talent. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@satc.brasil),

Škrípalo to najmä medzi Sarah Jessicou Parker a Kim Catrall, ktoré si zahrali azda dve najvýraznejšie postavy - novinárku Carrie Bradshaw a neskrotnú, večne uživajúcu si Samanthu Jones. Ich prvý spor sa začal datovať krátko pred oficiálnym skončením seriálu. Zatiaľ čo bol honorár seriálovej Carrie zvýšený na 300-tisíc dolárov za epizódu, herečka Kim Catrall sa zvýšenia výplaty - a to napriek prosbám, nedočkala. Práve to je jeden z dôvodov, prečo odmietla ďalšie natáčanie a populárna šou jednoducho skončila po šiestej sérii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@fullmoviesquotes),

Prečítajte si: Jennifer Aniston priznala psychické ťažkosti. Už roky navštevuje terapeutku

Napäté vzťahy počas natáčania

Už pri natáčaní poslednej série sa ukázalo, že medzi dievčatami to je nie ideálne. V médiách sa objavili klebety o tom, že kvôli požiadavkám Kim sa z nej stala ''čierna ovca''. Ďalšie tri herečky z jej návrhu totiž neboli nadšené a s filmovou Samanthou si nesadli cez obed ani za rovnaký stôl. Klebety sa potvrdili po tom, ako si Kim nesadla k trom ďalším predstaviteľkám ani na odovzdávaní cien. To však odôvodnila jednoducho. „Sme najlepšie priateľky? Nie. Sme profesionálne herečky. Máme svoje vlastné životy,'' prezradila denníku The Thelegraph.

Najväčší šok však prišiel po tom, ako Kim odmietla natáčanie tretieho filmu. Podľa jej slov nešlo o nič osobné ani o financie, jednoducho jej vo veku 60 rokov prišlo neprijateľné stvárňovať postavu divokej Samanthy. To však údajne rozhnevalo zvyšné predstaviteľky. „Je koniec. Nebudeme to robiť. Som sklamaná... mali sme krásny, vtipný, dojemný, radostný scénar a príbeh, s ktorým sa dá stotožniť. Nie je to len sklamanie, že nemôžeme rozpovedať tento príbeh, ale čoraz viac myslím na fanúšikov, ktorí si ho doslova žiadali,'' prezradila pre americkú televíziu Extra Sarah Jessica Parker. Jej vyjadrenie podporila aj herečka Kristin Davis, ktorá stvárnila Charlotte: „Priala by som si, aby sme mohli natočiť záverečnú kapitolu, doplniť prosby našich postáv. Je to deprimujúce,'' vyjadrila sa na sociálnej sieti.

Šikana a smrť brata

Sarah a Kim sa napriek všetkému snažili ako tak tváriť, že je medzi nimi všetko v poriadku. Neprešlo ani pár mesiacov a na šoubiznisovej scéne sa objavil ďalší konflikt. Kim v roku 2017 totiž verejne priznala, že so Sarah nikdy neboli priateľkami. „Myslím si, že mohla byť milšia. Netuším, aký má problém,'' prezradila v americkom sitcome The Morgan Show. Ukázalo sa, že Sarah Jessica Parker prenajala počas natáčania dom pre ňu a ďalšie dve herečky, nie však pre Kim Catrall. S tou sa na pľaci, ako tvrdí The New York Times, dokonca nikto nerozprával. 

Po tom, ako odmietla natáčanie tretieho filmu, sa v médiách spustil ošiaľ, ktorý pripomínal šikanu. Na Kim útočili z každej strany nielen médiá, ale aj milióny fanúšikov po celom svete. Zažívala tak tlak, s ktorým sa ťažko vyrovnávala - a to len preto, že odmietla natáčať film. V tomto období ju nepodržala žiadna z jej hereckých kolegýň, práve naopak.

Neprehliadnite: V žilách jej koluje slovenská krv. Kto sú rodičia Angeliny Jolie, jednej z najkrajších žien sveta?

Keď sa však na verejnosti objavila informácia o tom, že brat filmovej Samanthy bol zavraždený v Kanade, Sarah napriek všetkej nevraživosti vyjadrila sústrasť na sociálnych sieťach, To však dosiahlo opačný efekt, Kim sa nahnevala až tak, že jej na sociálnej sieti nechala verejný, trochu drsný odkaz. „Moja mama sa dnes opýtala: Kedy ťa tá Sarah Jessica Parker, tá hypokratka, nechá na pokoji? Tvoje nepretržité pripomínanie sa je bolestivou spomienkou toho, aká krutá si bola kedysi a aká krutá si teraz. Dovoľ mi to objasniť veľmi jasne - ak som to ešte náhodou neurobila. Nie si moja rodina. Nie si môj priateľ. Píšem ti ešte raz, aby som ti naposledy povedala, aby si prestala využívať našu tragédiu s cieľom obnoviť osobnosť milého dievčaťa,'' zverejnila Kim na svojom Instagrame. Sarah jej do dnešného dňa neodpovedala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Cattrall (@kimcattrall),