Presunúť na hlavný obsah

Vyhnite sa tukovým vankúšikom v okolí brucha: Na čo nedá roky Sarah Jessica Parker dopustiť?

Zahraničné celebrity

Sarah Jessica Parker má už roky nezmenenú a krásnu postavu. Vďačí za to aj jednému nápoju, na ktorý nedá dopustiť. Navyše, okrem tela skvele funguje aj na myseľ. Tušíte, o čom môže byť reč?

Vie, že samej sebe sa musí žena venovať denne, bez výnimky 

Hoci dnes patrí medzi najúspešnejšie herečky, jej život, najmä do teenegerskeho obdobia nebol príliš ružový. Prešla si rozvodom rodičov, životom v chudobe, no dostala sa aj napriek tomu na výslnie. Len vďaka svojej odvahe, odhodlaniu a vytrvalosti.

Jej prvá väčšia úloha bola v komédii Medové týždne vo Vegas, nasledoval Hókus Pókus, Rapsódia v Miami, Klub odložených žien a Ed Wood. Rok 1998 bol pre ňu zlomový.

V tom čase sa totiž zrodila postava Carrie Bradshaw, ktorá ju preslávila. A odvtedy je táto žena ikonou. Dievčatá a ženy všetkých vekových kategórií obdivujú jej štýl a nádhernú figúru. Práve tou púta pozornosť. Roky sa totiž udržiava štíhla a vyzerá naozaj nádherne. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SJP (@sarahjessicaparker),

 

Časom sa naučila vážiť si svoje telo a dodávať mu presne to, čo potrebuje. Venuje sa pravidelne cvičeniu, pričom silové cviky strieda s jógou a potrpí si aj na stravu. Jej jedálniček je založený na prísune rýb, čerstvej zeleniny a chudého mäsa.  Obľúbeným snackom je ovocie či oriešky. 

Toto v jej jedálničku nenájdete:

  • biely cukor
  • cestoviny
  • biely chlieb
  • nasýtené tuky

Prečítajte si: Speváčka Adele prešla neuveriteľnou premenou. Vďaka tomuto schudla neuveriteľných 50 kíl 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SJP (@sarahjessicaparker),

 

Toto je jej trik na brucho bez "faldíkov" 

Okrem zdravého jedálnička a športu má však aj jeden trik, ako sa udržať bez faldíkov a  oblasti brucha a bokov. Každé ráno začína tým, že vypije šálku zeleného čaju a dve lyžičky jablčného octu. 

Dokonca aj rôzne výskumy potvrdili účinok tohoto jej rituálu. Je preukázané, že jablčný ocot môže napomáhať pri chudnutí, alebo pri spaľovaní tukov v oblasti brucha. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SJP (@sarahjessicaparker),

Držte sa však týchto pravidiel:

  • nepite jablčný ocot na lačný žalúdok
  • denný príjem sú 2 polievkové lyžice
  • ideálne je zriediť ich práve so zeleným čajom

Zelený čaj je totiž výborným antioxidantom, pomáha k látkovej výmene a jeho pravidelnou konzumáciou bránite telu ukladať zbytočné faldíky najmä v oblasti pása. Navyše, táto kombinácia je výbornou aj v prevencii pred migrénou, či depresiou. Čo sa týka čaju, dve šálky by ste mali vypiť dopoludnia, dve popoludní. Tak čo, necháte sa inšpirovať ikonickou Carrie Bradshaw?

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšia provokatérka z rodiny Kardashianiek nie jej Kim: Mladšia sestra ju predbehla, jej Instagram poburuje ľudí 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SJP (@sarahjessicaparker),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus