Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Adele prešla neuveriteľnou premenou. Vďaka tomuto schudla neuveriteľných 50 kíl

Zahraničné celebrity

Šokujúca premena rozdelila jej fanúšikov na dva tábory. Prvý si myslí, že jej to nesmierne pristane... a druhý je šokovaný, ako je možné, že dokázala schudnúť 50 kíl tak rýchlo.

Už od prvého momentu, keď sa Adele objavila vo svete šoubiznisu, ľuďom zarezonovala v pamäti. Dôvodom nebol len jej výnimočný a nenapodobiteľný hlas, ale aj jej netypický výzor - na rozdiel od iných celebrít mala Adele k akejsi pomyselnej dokonalosti stále ďaleko. Práve to bolo jej silnou stránkou - napriek tomu, že speváčka nikdy nepatrila k šoubiznisovým kráskam, ktoré by nosili veľkosť S, poukazovala na sebalásku a fakt, že sa človek má prijať taký, aký je. 

Nebolo to tak dávno, čo internetom obehla jej legendárna odpoveď mierená človeku, ktorý sa vysmieval jej postave a známu speváčku označil za tučibombu. „Ja sa vám nesmejem, že neviete spievať. Prečo sa vy mne smejete za to, že nie som štíhla?'' opýtala sa ho Adele. Do tohto momentu totiž speváčka nevidela dôvod meniť sa - okrem toho, že mala pri sebe milujúceho partnera, bola úspešná a sama so sebou bola, ako sama tvrdila, spokojná. 

Prečítajte si: Zákony chudnutia sú podľa Gigi Hadid jasne definované: Ona sama z týchto troch vecí nikdy neupúšťa

Životná zmena 

Všetko sa však zmenilo po tom, ako sa speváčke nečakane rozpadlo manželstvo. Zo začiatku chudnutie nebolo plánované a Adele ubúdali kilá najmä kvôli stresu. Ako sa však neskôr vyjadrila, v chudnutí sa rozhodla pokračovať najmä pre syna. Okrem toho, že chcela byť v čo najlepšej kondícii, aby malému šibalovi stačila, mu totiž chce byť motiváciou a tým najlepším príkladom. 

Rozhodla sa tak pre sitfoodovú diétu, ktorá sa radí medzi najúčinnejšie. Pozostáva totiž z prijímania proteínov a dôležitých látok pre telo. V prvý týždeň je potrebné prijať len 1000 kalórií denne, no po nakopnutí organizmu si je možné dopriať cheat day. Na rozdiel od iných diét, ktoré trvajú mesiace, vidieť účinok tohto typu stravovania už po pár týždňoch. Najlepšie na tom je, že sa v podstate nemusíte vzdať ani svojich obľúbených jedál - stačí, ak sa ich naučíte rozložiť ich rovnomerne s ostatnými potrebnými živinami pre telo. 

Mohlo by vás zaujímať: Aj členky kráľovskej rodiny makajú na svojej postave: Na túto zostavu nedá roky dopustiť Kate Middleton

Samozrejmosťou je pre speváčku aj pohyb a aj keď ju v posilovni údajne príliš často nevidieť, pravidelne navštevuje hodiny pilatesu či jógy. Zdá sa, že tento recept funguje na jednotku, nakoľko vyzerá Adele viac než skvelo!

- Najčítanejšie -