Presunúť na hlavný obsah

Fitness rutina dvojnásobnej mamičky Mirky Luberdovej: Krehká blondína prepadla športu, na ktorý by ste ju netipovali

Slovenské celebrity

Ako sa udržiava vo forme modelka a milovníčka zdravého životného štýlu Mirka Luberdová?

Modelka, mamička a milovníčka zdravého životného štýlu. Mirka Luberdová nám prezradila, ako sa udržiava vo forme, bez čoho si nevie predstaviť svoj deň. Čo všetko patrí do jej fitness rutiny a ako do nej zapája aj svoje deti?

Je známe, že preferujete zdravý lifestyle. Čo to konkrétne obnáša?Je náročnejšie dodržiavať ho pri deťoch?

Deti treba do toho implementovať. Bolo náročné pre mňa nájsť si čas na cvičenie, kým boli maličké, po dovŕšení dcérkiných 3 rokov sa našťastie zdravotne držia dobre a mám čas pravidelne trénovať, lebo som aj ja vyspatá a mám na to energiu. Zdravá strava je súčasť nášho spoločného života, ja som im teraz vzorom a im jemne obmieňam jedlo, aby bolo pre nich prijateľné a ja som bola spokojná s jeho vyváženosťou. Chce to chvíľku čas sa s tým vyhrať, aby človek našiel rovnováhu, ale potom to už naberie svoj prirodzený smer, ak tomu dáte šancu.

Mohlo by vás zaujímať: Tereza Maxová je ukážkovým príkladom, ako by mali ženy starnúť: Túto ženu je za čo obdivovať

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Luberdová (@mirkaluberdova),

 

Bez čoho si neviete predstaviť svoj deň?

Už si neviem predstaviť jesť ,,klasickú’’ stravu. 10 rokov sa vyvíjam a stále to napreduje a cítim sa lepšie, ako kedykoľvek predtým. Klasické biele pečivo, syr v črievku, majonézové šaláty, vysmážané, či rôzne druhy mäsa mi absolútne nechýbajú a každý deň ďakujem Bohu, že Riškova leukémia nám pomohla vnímať stravu inak.

Ako veľmi sa považujete za fitness nadšenca? Je to povinnosť alebo radosť?

U mňa je to čistá radosť. Kľúčom k ,,úspechu’’ je nájsť si druh pohybu, cvičenia, na ktorý sa človek nevie dočkať a je to pre neho relax, nie povinnosť.

Neprehliadnite: Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Luberdová (@mirkaluberdova),

Venujete sa tréningom každý deň? Máte nejaký obľúbený druh, ktorý si vás získal?

Pokiaľ je na to priestor, tak mám 5-6 tréningov týždenne, vyskladané z rôznych druhov tréningov. Nesmierne som si obľúbila trénovanie s vlastnou váhou a posilňovaním coru. K tomu pár expanderov a viete si vyskladať úžasný tréning. Jedna z najväčších lások je však thajský box. Potom si ešte rada zacvičím tabatové tréningy a intervalové cvičenia. Z outdoorových milujem turistiku, dokážem chodiť celé hodiny. Mám rada aj bicykel a nová láska je padleboard. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Luberdová (@mirkaluberdova),

Trendom je zapájať do cvičenia aj deti, preferujete takýto druh tréningu?

S deťmi trénujeme teraz doma podľa Janyho Landla, vie to s deťmi fantasticky. Máme trampolínu, tam sa vyskáču do sýta, vediem ich k turistike a veľa prirodzene behajú a skúšajú rôzne prvky, ako kotrmelce, stojky a podobne. Som úprimne sklamaná, aké slabé základy pohybu majú dnes deti zo školy.

Prečítajte si: Najštýlovejšie ratolesti známych Sloveniek a Češiek: Ktorým kráskam pribudli za posledný rok drobci?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mirka Luberdová (@mirkaluberdova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus