Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie ratolesti známych Sloveniek a Češiek: Ktorým kráskam pribudli za posledný rok drobci?

Slovenské celebrity

Za posledných 12 mesiacov sa stihlo narodiť hneď niekoľko celebritných detí. Deň matiek sa blíži a my vám prinášame najštýlovejšie dvojice.

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Známa moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová porodila svoje prvé dieťa pred viac ako 9-timi mesiacmi. Dcérka Sara robí pyšným rodičom radosť už od prvého dňa. A sympatická markizáčka sa určite nevie dočkať prvého Dňa matiek, ktorý je už o pár dní. Myslíte, že si Sajfa pre ňu s dcérkou Sarou pripraví niečo výnimočné?

Jasmina Alagič

Podobne je na tom ďalšia známa celebritná mamička. Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá je pyšnou mamou syna menom Sanel, ktorého má s manželom Rytmusom. Jasmina si od prvého momentu vychutnáva rodičovské povinnosti a zakaždým s veľkým úsmevom na tvári. Sanel je hviezdou jej sociálnych sietí a tiež mini módnou ikonou. Jasmina sa spolu so synom prezentuje skutočne štýlovo.

Prečítajte si: Denný workout Michaely Kocianovej vás inšpiruje so sebou niečo robiť: Prezradila, čo pre svoje telo robí

Zuzana Stráská

Pre modelku Zuzanu Strásku to už bude druhý Deň matiek. Ale jej dcérka jej natoľko štýlovým bábätkom, že v rámci česko-slovenskej scény jej len málokto môže konkurovať. Keďže je dcérou jednej z najúspešnejších modeliek, tak to však asi nikoho neprekvapí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Novakova Straska (@zuzanastraska),

Tatiana Žideková

Na Deň matiek sa nepochybne teší aj influencerka Tatiana Žideková. I ona ho totiž zažije po prvýkrát. Pred 10-timi mesiacmi sa stala hrdou mamičkou dcérky Vanesky, ktorú má s priateľom, futbalistom Michalom Mravcom. A aj ich dcérka je veľkým príkladom toho, ako štýlovo môžu niektoré detičky vyzerať. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalá figúra Daniely Peštovej: Toto všetko 49-ročnej modelke pomáha vyzerať o polovicu mladšie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Petra Němcová

Pred pár mesiacmi porodila svoje prvé dieťa aj známa česká modelka Petra Němcová. A veľmi netradične, jej chlapček sa narodil v aute. Ale všetko našťastie dopadlo dobre a už o pár dní môže dlhonohá blondína osláviť sviatok, ktorý milujú všetky mamičky. 

Neprehliadnite: Rozhovor s Betkou Saloňovou: Ľudia mi bezdôvodne písali, že ma nemajú radi a že som hnusná. Dnes ich ignorujem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Lucia Sládečková

Pokiaľ je reč o štýlových deťoch, nesmieme prehliadnuť ani dcérku známej make-up artistky Lucie Sládečkovej, Lýdiu. Trojročná malá parádnica miluje štýlové veci rovnako, ako jej známa mamička. A tá zas preferuje, keď je so svojou dcérou zladená od hlavy po päty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

- Najčítanejšie -