Presunúť na hlavný obsah

Takto známe tváre reagujú na aktuálnu situáciu okolo koronavírusu: Akých zásad sa držia a z čoho neupúšťajú?

Slovenské celebrity

Celé Slovensko aj svet aktuálne žije témou "koronavírusu". Ako tento problém vnímajú známe tváre a aký postoj voči nemu zastávajú?

Áno aj známe tváre reagujú na aktuálnu situáciu, ktorá vo veľkej miere zasahuje celý svet. A snažia sa robiť osvetu. Takú tú peknú a pozitívnu. Lebo práve sociáne siete sú to, čo v dnešnej dobe skutočne najmä na mladých ľudí funguje a dokáže ich v značnej miere ovplyvniť. Tieto krásky to dobre vedia. Pozrite sa, čo na všetko, čo sa okolo nás deje hovoria a ako to vidia ony samy. 

Mohlo by vás zaujímať: Moderátorka Erika Judínyová vo svojich 49 rokoch v radostnom očakávaní žiari: Už sa jej rysuje krásne bruško

Tatiana Žideková

Známa influencerka, mama rozkošnej malej Vanessky a fitnesska Tatiana Žideková je známa tým, že miluje cestovanie, vedie veľmi aktívny život, pravidelne ju vídať vo fitku, no zároveň si je veľmi dobre vedomá toho, čo znamená zodpovednosť. Preto v tomto čase upustila od všetkých svojich aktivít mimo domu a snaží sa naozaj tráviť čo najviac času s rodinou. 

"Takýchto fotiek tu nebude nikdy dosť. Verím, že ľudia sa umúdria a začnú počúvať. To to nie je iba o vás... toto je o nás všetkých… takže poďme do toho spolu, ostaňme doma a keď bude niečo urgentné kvôli čomu budete musieť ísť von, dajte si rúška, respirátory, šatky (všetko, čo pomôže aspoň trošku zabrániť šíreniu) viem veľa z vás mi píše, že rúška nie sú… no dajú sa doma vyrobiť (dam vám foto do story ako na to) A vy influenceri nezabudnite na to upozorňovať ľudí… teraz môžeme využiť náš dosah na to, aby sme ľudí motivovali byť doma.... verím, že sa to rýchlo ukľudní a budeme môcť zas normálne žiť a nezabudnite si pomáhať."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Tatiana Žideková (@tatianazidekova),

Michaela Kocianová

Topmodelka agentúry Elite Bratislava Michaela Kocianová, cestuje celý život kvôli práci po svete. Lietanie z jednej krajiny do druhej je pre ňu v podstate na dennom poriadku. No tento problém zasiahol aj modelingový svet. Michaela ku všetkému pristupuje s rešpektom, no humorom jej vlastným. ”Jediný problém tejto masky je, že nedokáže odomknúť môj telefón.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Čítajte tiež: Mária Čírová na Valentína priznala, že je tehotná: Bude z nej trojnásobná mama, povedali by ste, že už má takéto veľké deti?

Veronika Cifrová Ostrihoňová

Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová spolu s manželom Matejom, celú situáciu berú vážne. Sú rodičmi malej dcérky a obaja si uvedomujú, že jedine zodpovedným prístupom a ohľaduplnosťou, dokážeme veci zmeniť. 

"Ďakujeme všetkým, ktorí sa starajú, aby sme my ostatní mohli ostať doma. Zdravotníčky, zdravotníci, všetci, čo testujú, hygienici, hygieničky, lekárnici, lekárničky, všetci, ktorých sa to týka a možno o nich ani nevieme... Ste hrdinky a hrdinovia (nielen) dnešných dní! My ostatní Vám to najlepšie oplatíme zodpovednosťou a ohľaduplnosťou. Posielame virtuálne objatia!"

Veronika Vágnerová

Sexi mamička Veronika Vágnerová trávi tiež tieto dni doma s rodinou. A to najnutnejšie, keď musí niečo vybaviť, rieši tak, aby chránila seba aj ostatných. Naozaj by sme si mali uvedomiť, že možno aj keď sami nepatríme do rizikovej kategórie, ľudia, ktorých stretneme, môžu. 

"Áno! je to v kurze, chrániť seba aj ostatných."

Denisa Lipovská

Sympatická fitnesska, dvojnásobná mama a podnikateľka, Denisa Lipovská patrí k ženám, ktoré majú na sociálnych sieťach naozaj veľký vplyv. Denisa všetko okolo vníma veľmi citlivo a snaží sa robiť maximum preto, aby k veci pristupovala zodpovedne a s pokorou zároveň. A takýto prístup je naozaj veľmi podstatný.

"A pridávam sa veru aj ja s týmto postom! Aj keď ja nie som ani zdravoťák ani niekto kto by bol aktuálne v podozrení z Koronavírusu a nepatrím asi ani do rizikovej skupiny! Viete prečo to nosím? Pretože mám 91 ročnú susedu, ktorá mi pečie šišky s lekvárom a tie najlepšie pagáče, pretože mám 86 ročnú susedu, ktorá mi občas na kľučku zavesí prekvapko v podobe koláčikov pre deti... pretože nikdy neviem či sused z vedľajšej brány nie je onko pacient a pretože proste treba chrániť slabších! A možno si týmto všetkým máme uvedomiť aj to, že dokážeme žiť z mála, že nemusíme denne ”niečo dôležité” kúpiť, že starší chleba vo vajci chutí super a že ryža s kompótom sa dá jesť aj tri dni za sebou! Ja verím, že ľudia vidia akú facku dostáva ľudstvo, za svoju sebeckosť, za svoju nadradenosť, za svoje činy! Sme všetci súčasťou tejto civilizácie, ktorá dostáva facku a preto nečakajme až nás vyfacká korona osobne a urobme to čo sa od nás teraz žiada a buďme ZODPOVEDNÍ!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Denisa Lipovska (@denisalipovska),

Barbara "Babsy"Jagušák

Aj trendsetterka Barbara Jagušák si je veľmi dobre vedomá, že prevencia je základ. A hoci aktuálne na Slovensku bojujeme s nedostatkom respirátorov a rúšok, práve tie si dokážete vyrobiť aj doma. "A keď žiadne nemáte, môžete si ho ušiť za cca. 20 min. Ja som si to moje ušila zo starej obliečky na vankúš."

Silvia Križanová 

Sympatická influencerka Silvia Križanová sa hlási tiež k známym tváram, ktoré vedia, že prevencia je v dnešnej dobe alfou a omegou. ”Ak môžeme ovplyvňovať ľudí pri nakupovaní (nuž tak znie definícia influencera), tak musíme ovplyvňovať ľudí aj v takýchto situáciách. Vysvetlite to prosím svojim kamošom, rodičom, strýkom, tetám, proste všetkým, čo si stále myslia, že sú "UNTOUCHABLE”.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa SISA_KR (@sisa_kr),

- Najčítanejšie -