Presunúť na hlavný obsah

Moderátorka Erika Judínyová vo svojich 49 rokoch v radostnom očakávaní žiari: Už sa jej rysuje krásne bruško

Slovenské celebrity

Moderátorka Erika Judínyová nikdy nevyzerala lepšie. Čoskoro sa stane mamou a mimoriadne jej to pristane a asi sa zhodneme, že vôbec nevyzerá na 49. Ako si toto obdobie užíva?

Tehotenstvo si užíva 

Zdá sa, že tento rok bude v našom showbiznise opäť veľký babyboom. Tehuliek totiž stále pribúda. Jedna z najznámejších moderátoriek, ktorá si svoje súkromie naozaj dobre stráži, len pred nedávnom oznámila fanúšikom skvelú spávu. ”Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme," prezradila Erika.

Je známe, že jej cesta za vytúženým dieťatkom nebola práve najľahšia a s manželom Štefanom, sa o bábätko dlhšie snažili, no konečne sa kráska teší z tehotenského bruška. A hoci Erika každú sobotu prináša ľuďom pikošky zo zákulisia slovenského showbiznisu a života celebrít, aktuálne je sama stredobodom pozornosti.

Prečítajte si: VIDEO: Mária Čírová už bruško neskryje: Prezradíme vám, kde sa stará o svoju krásu a zovňajšok

Moderátorka totiž už oslávila 49. narodeniny a mamou sa prvýkrát stane vo vyššom veku ako je štandard. To jej však rozhodne neuberá na radosti a bábätka sa nevie dočkať. Jej manžel má už tri deti z predchádzajúcich vzťahov, avšak pre moderátorku to bude premiéra, na ktorú sa mimoriadne teší a toto obdobie si naozaj užíva. Aktuálne je vraj na prelome 7. mesiaca a pomaly už chystá výbavičku. Narodiť by sa jej malo podľa všetkého dievčatko, aj keď sama túto informáciu oficiálne nepotvrdila. Meno zatiaľ krásna plavovláska neprezradila, tak uvidíme, či to bude skôr tradičné slovenské, alebo nejaké nezvyčajnejšie. 

 

Zmenila štýl a mimoriadne jej to pristane 

Hoci doposiaľ sme boli u Eriky zvyknutí skôr na hlboké výstrihy, vysoké opätky a krátke mini, aktuálne aj jej šatník prechádza prirodzenou zmenou.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Silná zostava 3 cvikov, ktoré cvičí Magda Šebestová: Jej telo je dôkazom, že vám pomôžu späť do formy do leta

Jej novou ”uniformou” sa na obrazovkách stávajú jednoduché línie, minimalistické strihy a skôr zemitejšie a prírodnejšie odtiene. Strihy nechávajú vyniknúť jej bruško. A my musíme uznať, že to Erike mimoriadne pristane. Už sa krásne zaguľacuje a vyzerá naozaj nádherne. Zároveň jej srdečne blahoželáme a prajeme najmä veľa zdravia!

- Najčítanejšie -