Presunúť na hlavný obsah

Denný workout Michaely Kocianovej vás inšpiruje so sebou niečo robiť: Prezradila, čo pre svoje telo robí

Slovenské celebrity

Topmodelka Michaela Kocianová z agentúry Elite Bratislava, patrí jednoznačne medzi naše najúspešnejšie modelky. A má telo, aké jej závidí hádam každá žena. Čo robí pre to, aby vyzerala perfektne?

Úspech niečo stojí 

Známa Slovenka, jedna z našich najúspešnejších topmodeliek, ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre Slovenskú republiku, žena, ktoré žne úspech aj so svojou novou módnou značkou FarahXMichaelaK., má naozaj dokonalú figúru. 

Stovky prehliadok pre svetové módne domy ako Dior, Valentino, Chanel, Prada, Balenciaga či Balmain, fotenia pre najprestížnejšie módne časopisy, to všetko si vyžaduje, aby vyzerala v práci 100%. A sympatická plavovláska to spĺňa do bodky. Je jej jasné, že úspech nie je zadarmo. Preto na sebe naozaj "maká". A to aj v čase karanténnych opatrení, kedy sa do fitka chodiť nedá. Jedálniček je jedna vec, ale úprava stravy, bez pohybu nie je tým najlepším riešením. Preto je pohyb súčasťou jej každodennej rutiny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Dokázala sa prebiť medzi cudzincami. Slovenka Rebeka pracuje v Národnej holandskej banke a toto je jej cesta za snom 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don’t distance yourself mentally

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 

Denný workout známej krásky si zamilujete 

Cvičenie je jej každodennou rutinou a je si veľmi dobre vedomá, že o svoje telo sa človek musí starať. Genetika, ktorú má krásna Michaela v tomto smere skvelú, istotne zohráva úlohu, ale naozaj platí, že nič nie je zadarmo. 

Máš nejaké denné rituály, na ktoré nedáš dopustiť? Ktoré cviky praktizuješ aktuálne, keď sa nedá chodiť do fitka? 

"Určite áno, každý deň mám hodinu kardia, ktorý páli ten nadmerný príjem vínka, ktorý teda je súčasťou taktiež. (smiech) Potom je to približne 45 minút aktívneho cvičenia, záleží to od toho ako sa mi práve chce. Cvičím ako som spomínala, kardio na spinningovom bicykli a potom na "madracke" doma. Mám rôzne gumy a činky na ruky, jeden 16kg kettlebell a závažie na nohy. V podstate nič extra. Takisto chodím von na kolieskové korčule a celkovo veľa času trávim na prechádzkach v lese."

Tento typ tréningu odporúčajú aj tréneri a považujú ho za veľmi nenútený a u žien obľúbený. Sami si totiž určujete intenzitu cvičenia a typ, na ktorý máte aktuálne náladu. "Skutočne je pri formovaní postavy podstatné, aby to človeka bavilo. Ak sa do niečoho musíte denne nútiť, je veľmi pravdepodobné, že to dlhodobo nevydržíte. Preto voľte druh cvičenia, ktorý vás aj napĺňa," vysvetľuje Marek Demeš - fitness tréner. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

 

Neprehliadnite: Workoutové a ranné rituály známych Sloveniek: Prezradili, akými aktivitami sa starajú o svoje telo 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

- Najčítanejšie -