Presunúť na hlavný obsah

Čerstvá mama Petra Němcová objavila elixír mladosti: Rodila ako 40-ročná a vyzerá ako 30-tnička

Zahraničné celebrity

Nádherná topmodelka Petra Němcová je už hrdou mamičkou. A hoci sa ňou stala pomerne neskoro, treba uznať, že vyzerá viac ako skvele. Čomu za to vďačí?

Dokonalá v každom ohľade

Okúzľujúca česká topmodelka Petra Němcová patrí jednoznačne medzi najúspešnejšie Češky, ktoré očarili aj vlny svetového showbiznisu. Dokonca bola sa na titulkách najprestížnejších časopisov, a predvádzala pre  Victoria's Secret.  No Petra má v sebe oveľa viac. Je nielen nádherná navonok, ale každého si okamžite získa aj svojou vnútornou krásou. Je totiž mimoriadne empatická, citlivá, nežná, no zároveň veľmi svedomitá a pracovitá. No a aj keď má už po 40-tke, vyzerá ako čerstvá tridsiatnička. Viete, čo je jej tajomstvom? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

Prečítajte si: Khloe Kardashian ukazuje novú tvár: Fanúšikom sa prestáva páčiť, na najnovšej foto sa na seba už ani nepodobá 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Toto je jej tajomstvo

Krehká tmavovláska má za sebou naozaj skutočne náročné životné obdobie a prežila si toho viac ako dosť. Keď v roku 2004 tragicky prišla o svojho snúbeneca Simona Atleeho, ktorého o život pripravila thajská tsunami, naozaj sa dlho dávala psychicky a emočne dokopy. Práve toto obdobie jej však zároveň aj veľmi veľa dalo. Mnoho vecí pochopila, vnútorne sa s niektorými  zmierila a ako človeka ju to samozrejme celkovo zmenilo. Petra vie, že je veľmi dôležité to ako sa človek cíti a čo prežíva. Snaží sa každý deň tešiť z nového rána, vie že náš život tvoria detaily a podstatné sú maličkosti. Preto si vychutnáva prítomné okamihy a nerieši zbytočne povrchné veci. Radosť, spokojnosť, šťastie a vďačnosť sú jej dokonalým elixírom mladosti. To ako sa totiž človek cíti vo vnútri, to sa prejavuje aj navonok. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Splnil sa jej sen

Skutočné šťastie našla po boku filantropa a podnikateľa Benjamina Larretcheho. Dnes už sú rodičmi vytúženého chlapčeka, ktorý sa narodil o niekoľko týždňov skôr. Našťastie všetko dobre dopadlo a dvojica si už užíva svoj malý poklad doma. ,,Cítime sa tak vďační a požehnaní, milujeme nášho anjelika,'' vyjadrila sa kráska na sociálnej sieti. Vidieť, že Petre sa splnil životný sen a prežíva to najkrajšie obdobie. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

Mohlo by vás zaujímať: Slávne hviezdy, z ktorých sa plastikami vytratil sexepíl: Porovnajte si PRED a PO fotografie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Nemcova (@pnemcova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus