Presunúť na hlavný obsah

Cestovanie s deťmi je jej vášňou: Baša Števulová vám ukáže, že sa dá do dvoch hodín zbaliť a vyraziť po Slovensku

Slovenské celebrity

Naša známa športovkyňa, podnikateľka a dvojnásobná mama, Baša Števulová sa rozhodne radí do kategórie mimoriadne aktívnych žien. Cestovanie je jej vášňou a na dobrodružstvá so svojimi deťmi, nedá dopustiť. Dokonca, aj keď je jej partner vyťažený, pokojne vyrazí s kamoškou. Áno, aj s malými deťmi si viete spoločnú dovolenku užiť naplno!

Ktoré miesta máš na Slovensku najradšej a prečo?

V okolí Bratislavy určite Karpaty, smerom na Bystricu zase tajchy v okolí Štiavnice, lebo to je moje detstvo a samozrejme hory. Či už v lete alebo zime.

Čo je pre pre teba, pri výbere dovolenky s deťmi prioritou? 

Určite to sú možnosti aktivít, ktoré sa dajú na danom mieste robiť. Či sú tam cyklotrasy, pekné túry, ale zohľadnujeme aj fakt, či na dané miesto chodí veľa ľudí a vyberáme si kľudnejšie dni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

Máš nejakú srdcovku, kam sa pravidelne a rada vraciaš? 

Podbanské a Banský Studenec, čiže zase sme pri horách a tajchoch. 

Ako zabávaš deti počas dlhej cesty, keď nespia? 

Tobiáš má na dlhé cesty ipad, keď už samozrejme nič nezaberá a v ňom má filmy (Popolušku, Ako vytrhnúť veľrybe stoličku, Ako dostať tatínka do polepšovny, S tebou mě baví svět) je super hlavne na dlhé cesty, si vždy pripraviť niečo nové a nemusí to byť zrovna niečo nové kúpené. Trpezlivosť veľmi na dlhé cestovanie nemajú a zabávať ich v aute, vie byť super únavné.

"Must have" pre deti na hory? 

Nepremokavé oblečko je snáď najväčší "must have", no a zdravé snacky. Samozrejme k horám patrí aj horalka, takže tá by v ruksaku chýbať nemala.

Prečítajte si aj: Rozhovor s misskou Petrou Sliackou: Strata vytúženého bábätka bola pre mňa nočnou morou

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

 

Ako to zvládaš, keď cestuješ len s deťmi a kamoškou? Je to taká ozajstná dovolenka, alebo skôr zmena prostredia pre drobcov? 

Je to často aj o zmene prostredia. Radšej sa budem rozčuľovať na pláži ako doma hahahah. Ale nie... Mne nerobí problém zbaliť do dvoch hodín decká, naložiť ich do transporteru a s kamoškou na noc odísť do kempu do Chorvátska. Alebo booknuť letenky a behom dvoch týždňov odletieť na mesiac na Srí Lanku.

Je jasné, že keď cestujeme spolu s Tomášom je to super easypeasy a človek si aj oddýchne, ale to sa nie vždy dá, takže sa vyberieme na dobrodružstvo aj sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Rozhovor s Betkou Saloňovou: Ľudia mi bezdôvodne písali, že ma nemajú radi a že som hnusná. Dnes ich ignorujem 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

 

Čo máš na spoločných dobrodružstvách najradšej? 

No ja mám najradšej na cestovaní spolu s Tomášom to, že sa ráno vyspím. Odhliadnuc od toho sa teším, ako cestovanie decká formuje a robí to z nich podľa mňa prispôsobivejších mini ľudí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Basa Stevulova (@basastevulova),

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus