Presunúť na hlavný obsah

Dve mamy založili značku s detským oblečením: Potrpia si na ručnú prácu a udržateľný prístup, ktorý bude čoraz viac rásť

Kariéra

Móda v duchu slow fashion sa stáva veľkým hitom. A má skutočne pridanú hodnotu. Tieto ženy to dobre vedia. Ich detská kolekcia je vždy nielen udržateľná, ale aj neuveriteľne rozkošná.

Tieto ženy milujú deti, módu, minimalizmus a udržateľný dizajn. A presne všetky tieto atribúty, sa rozhodli spojiť do jedného celku. Vytvorili fashion značku, s pridanou hodnotou, ktorú milujú aj naše známe Slovenky. Na TAKiTAK Kids nedá dopustiť Babsy Jagušák, či Baša Števulová a my sa ani nedivíme. Nielenže je ich kolekcia lokálna a produkovaná v slow fashion duchu, ale navyše je aj mimoriadne rozkošná. Klobúk dolu dievčatá, takto má vyzerať detská móda. Bez zbytočnej záťaže na detský organizmus a životné prostredie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TAKITAK (@takitak.kids),

 

Ako a a prečo vzniklo vlastne TAKITAK Kids? 

”Pretože väčšinu vecí TAKITAK môžete nosiť tak i tak. Snažíme sa vytvoriť modely, ktoré nie sú určené na jedno použitie. Dajú sa kombinovať a nosiť na viacero spôsobov. Sú jednoduché, minimalistické, nadčasové, väčšinou UNISEX a UNISIZE.”

Neprehliadnite: Multipotenciál môžete byť aj vy: Ovládate viac než jednu schopnosť tak, že sú iní ochotní vám za ňu slušne zaplatiť?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TAKITAK (@takitak.kids),

 

Podľa Lucky a Marcelky, ktoré za značkou stoja, je určená pre všetkých, ktorí majú, rovnako ako ony, radi pohodlnú oversize módu. ”Nepotrebujú záplavu vzorov, ale preferujú jednoduchý a pritom skvele kombinovateľný nadčasový štýl. Milujeme pohodlnosť, milujeme príjemné prírodné materiály, univerzálnosť a milujeme jednoduché strihy, ktoré sú však poctivo skúšané a upravované a skúšané a upravované…”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TAKITAK (@takitak.kids),

Aké materiály najradšej používate? 

Čo sa týka výberu materiálov, v tom majú Marcela a Lucka absolútne jasno a v kvalite nerobia kompromisy. ”Využívame prírodné materiály ako bavlnu, ľan, vlnu, či drevo a v aktuálnej kolekcii nájdete mnoho “ZERO WASTE” kúskov pre deti aj dospelých."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TAKITAK (@takitak.kids),

 

Mohlo by vás zaujímať: Vlastnosť, ktorá vám pomôže získať prácu snov: Vďaka tejto maličkosti budete mať od ostatných navrch

Zrejme presne toto je cesta, ktorou sa móda v nasledujúcom období bude aj uberať. Z masovej produkcie sa začne upúšťať a je pravdepodobné, že sa vrátime k lokálnym veciam. A naozaj to tak očividne má aj byť. Čo myslíte?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa TAKITAK (@takitak.kids),

- Najčítanejšie -