Presunúť na hlavný obsah

Štýlové aj počas karantény! Alexandra Orviská s trendy rúškom, Emma Drobná vždy prekvapí originalitou

Slovenské celebrity

Aj keď momentálna situácia nám stále zabraňuje stýkať sa či chodiť do práce, neznamená to, že musíme sedieť doma vo vyťahaných teplákoch. Dôkazom toho sú aj naše slovenské známe tváre, ktoré nezabúdajú byť štýlové - hoc len tak, samy pre seba.

Jar je už v plnom prúde a aj keď ju väčšina z nás trávi väčšinu času doma, ľudstvo sa pomaly preberá k životu. Napriek tomu, že situácia ohľadom koronavírusu pomaly poľavuje, väčšina z nás nariadenia, ktoré nepovoľujú kultúrny život či stretávanie, poctivo dodržuje. Výnimkou nie sú ani známe slovenské tváre, ktoré v tomto období volia pohodlné domáce outfity, ktoré nepochybne možno nazvať štýlovými. 

Alexandra Orviská 

Redaktorka a moderátorka Saša Orviská patrí k ženám, ktoré majú skvelo vyvinutý cit pre módu. Už niekoľko rokov sa radí medzi slovenskú špičku - okrem toho, že v jej šatníku nechýbajú známe módne značky, totiž vie skombinovať azda každý kúsok oblečenia tak, že by sa rozhodne mohla uplatniť ako stylistka. V zaujímavom jarnom outfite, v ktorom sa chystala na nákup, dokázala spojiť balónovú sukňu so športovou vestou, v čom nedokáže vyzerať dobre len tak hocikto.

Prečítajte si aj: Workoutové a ranné rituály známych Sloveniek: Prezradili, akými aktivitami sa starajú o svoje telo

Michaela Kocianová 

Naša najznámejšia modelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava je v móde ako doma. V jednoduchom stylingu zvolila rovno dva kúsky oblečenia, ktoré sú tohto roku hitom - kožu a béžovú farbu. Kostýmové nohavice doladila s mohutnejšími topánkami rovnakej farby, čo vytvorilo netradičnú, no nápaditú kombináciu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New fashion

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Emma Drobná

Speváčka je známa svojím streetovým štýlom, ktorý z veľkej časti tvoria oversize mikiny, tričká či retro nohavice. Inak to nebolo ani tentokrát, keď na seba prehodila väčšiu mikinu a na štýl Hailey Bieber tak nechala vyniknúť svoje krásne štíhle nohy. Emma taktiež zvolila mohutnejšie topánky, ktoré si tento outfit doslova pýtal.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cin Cin

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Chorchelisita Drobná (@emmadrobna),

Soňa Skoncová

V štýle moderátorky a redaktorky Soni Skoncovej zase badať dievčenskosť a hravosť. Svoju nežnú stránku nezabudla podčiarknuť ani teraz - ku koženým nohaviciam a klasickému bielemu topu zvolila zaujímavé ružové kimono s podobizňou obľúbenej detskej postavičky. Celý look perfektne doladili okuliare cukríkovej farby a mini denimová kabelka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When this is over please invite me everywhere , I’ll promise I go this time

Príspevok, ktorý zdieľa SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Karolína Chomisteková

Pri našej najúspešnejšej misske a bývalej riaditeľky súťaže krásy ani nemožno zapochybovať o tom, že má módu v malíčku. Karolína si dáva na svojom vzhľade a ouftitoch záležať a azda nikdy neurobila žiaden krok vedľa. Ako domáci úbor počas karantény si zvolila bielu teplákovú súpravy s cropovým tričkom, ktorá zvýraznila jej vypracovanú ženskú postavu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#stayhome

Príspevok, ktorý zdieľa Karolina Chomistekova (@karolinachomistek),

Magdaléna Šebestová

Ďalšia bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová tiež stavila na teplákovú klasiku. Do prírody, v ktorej sa so svojou malou dcérkou Ninkou v posledných dňoch najčastejšie pohybuje, si obliekla výrazné tepláky so športovou podprsenkou. Jednoduchý outfit, v ktorom sa nepochybne cítila pohodlne, získal odhaleným bruškom na ženskosti a sexepíle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Days like this!#goodvibes#activelifestyle

Príspevok, ktorý zdieľa Magdalena Sebestova (@meggieseb),

Klementína Tomrecaj

Krásna dizajnérka Klementína Tomrecaj žije módou nielen v pracovnom, ale aj súkromnom živote. Vo svojom jarnom outfite prezentovala lokálnu slovenskú módnu tvorbu, keď si obliekla tričko so zaujímavým návrhom. To všetko doladila zelenou bomberou, ktorá je základným kúskom každého šatníka.

Mohlo by vás zaujímať: Módne rúška v podaní známych Sloveniek: Jana Pištejová s noblesou ako v prípade jej šiat a ďalšie

- Najčítanejšie -