Presunúť na hlavný obsah

Súdržnosť, akú nevidieť. Alexandra Orviská vychádza s priateľkou svojho expriateľa ako s najlepšou kamarátkou

Slovenské celebrity

Moderátorka Alexandra Orviská na seba nepúta pozornosť len originálnymi oufitmi, ale aj ukážkovými vzťahmi v rodine. Napriek tomu, že sa s otcom jej dcérky Viktórie rozišla, nemá so svojim expartnerom problém vychádzať.. dokonca ani s jeho priateľkou.

Moderátorka relácie Topstar Alexandra Orviská randila s hudobníkom Martinom Valihorom už takmer pred 15-timi rokmi. Z ich vzťahu vzišla krásna dcérka Viktória, ktorá svojim rodičom už od prvého momentu robí radosť. Práve ona je dôvodom, prečo Alexandra stále drží vo svojom živote expartnera. Okrem toho, že je však otcom jej jedinej dcérky, je pre ňu aj blízkym priateľom. Zrejme netreba tiež dodávať, že spolu trávia Vianoce či narodeniny Viktórie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy BD to my #Biggest❗️ #babygirl

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Mohlo by vás zaujímať: Krásna priateľka Mareka Fašianga a jej kabelka: Toto musí mať neustále pri sebe aj kvôli priateľovi

Praje im len to najlepšie

Aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať nebezpečne a nejedna žena by sa bála kontaktu svojho priateľa s bývalou partnerkou, v rodine Alexandry je všetko úplne inak. Saša je totiž so svojou minulosťou dávno vysporiadaná a svojmu bývalému partnerovi praje len to najlepšie. Tak, ako ona našla lásku v náručí hokejistu Jaroslava Janusa, Martin tvorí pár s herečkou Natáliou Germáni. Moderátorka má nielenže ukážkový vzťah s Martinom a jeho rodinou, ale práve aj s Natáliou. Nejde však o žiaden predstieraný záujem! Herečka už dlhý čas pozná aj Sašinu rodinu, s ktorou má - ako inak, skvelé vzťahy. 

Natália len nedávno porodila hudobníkovi dcérku Zunu. Práve počas tohoto obdobia bolo vidieť, že má Saša k Natálii mimoriadne blízko. Okrem toho, že jej bola oporou počas tehotenstva, totiž priletela za herečkou do New Yorku, kde s ňou čakala na termín pôrodu. Hneď po ňom nacupitala do nemocnice s obrovskými balónmi a nefalšovaným úsmevom na tvári. My nepochybujeme, že Alexandra bude mať vynikajúci vzťah aj s malou Zunou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#speechless they just #meltedmyheart

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Martin Valihora (@martinvalihora),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

V zajatí ŽIEN!

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

- Najčítanejšie -