Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších plus size krások: Aj keď viete, že nikdy nebudete mať 90-60-90, toto pre svoje telo robte vždy

Zahraničné celebrity

Iskra Lawrence patrí medzi najžiadanejšie modelky v kategórii plus size. Čerstvá mamička má však v živote iné priority, ako si držať titul najkrajšej.

Nádej

Žiť vo svete, kde sa krása neposudzuje len na základe toho, či je vaša veľkosť XS alebo S, dáva nádej mnohým ženám a dievčatám. Kedysi veď neboli plus size modelky prípustné na prehliadkových mólách, dnes sú súčasťou každého fashion weeku. A tento trend úmerne rastie s počtom plus size modeliek v brandži. Jednou z najvýraznejších tvárí posledných rokov v tomto smere je sympatická blondína Iskra Lawrence, ktorá sa teší skutočne veľkej popularite.

Prečítajte si: Brat slávnych modeliek Gigi a Belly Hadid za sestrami nezaostáva. O Anwara sa bijú módne značky, ale aj šoubiznisové krásky

29-ročná rodáčka z Británie si získala pozornosť síce vďaka kombinácii anjelského vzhľadu a sexi kriviek, no zároveň tak aj vďaka tomu, že sa snaží všetky ženy motivovať, aby boli "body positive". Iskra sa dokonca angažuje v rôznych dobročinných organizáciách, ktoré pomáhajú ženám bojovať napríklad s poruchou prijímania potravy. Dookola omielané tvrdenie, že ženy sú krásne hlavne vtedy, keď sú so sebou spokojné, je jednoducho fakt, ktorý nevyvráti nikto. A keď si to žena konečne uvedomí, bude v očiach iných oveľa príťažlivejšia. Iskra je toho príkladom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Iskra(@iskra),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Iskra @iskra),

Samozrejme, módny biznis je tvrdý, aj keď a pohybujete medzi plus size modelkami. Iskra si je vedomá, že vďaka genetickým predispoziciám bude vždy patriť medzi tieto modelky, ale i tak sa snaží udržať si zdravší životný štýl. Aj keď nemáte miery 90-60-90 a viete, že nebudete mať, mali by ste pracovať na kondícií a cvičení. Preto, i keď učí ženy mať rada svoje telo, taktiež ich motivuje, ako efektívne spevňovať svoju postavu. Jej Instagram je plný video návodu a jej obľúbených cvičení. Medzi favoritov patrí TRX tréning. A práve tieto cviky jej pomáhajú mať krásne spevnené telo. 

Neprehliadnite: Aby sa na túto pozíciu dostali, musia byť špeciálne. Kylie Jenner má pre svoju dcéru až štyri opatrovateľky

VIDEO: 5 základných cvikov, na ktoré nedá dopustiť ani Iskra Lawrence. Tieto sú vhodné, či už ste plus size alebo chcete výrazne vyformovať svoju postavu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Iskra(@iskra),

Nová úloha

Momentálne však mladú modelku zamestnáva nová životná úloha. Pred pár dňami priviedla na svet svoje prvé dieťa a veľmi neobvyklo, doma. Akékoľvek detaily ohľadom pôrodu či plánov do budúcnosti však zatiaľ tají. „Keď budem pripravená, tak sa s vami podelím o ďalšie detaily môjho pôrodu a tiež o informácie tomto človeku, ktorého milujeme, a na ktorého sa chceme zamerať. Nemôžem vám dostatočne poďakovať za lásku a podporu na tejto ceste.“ Iskra si chce dať pauzu od sociálnych sietí a naplno sa venovať predovšetkým materstvu. Takže je celkom možné, že nejaký ten čas o nej nebudeme počuť. 

Mohlo by vás zaujímať: Hailey Bieber má v rodine tvrdú konkurenciu: O slovo sa hlási táto nová kráska. Dobehne ju v sláve?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Iskra (@iskra),

- Najčítanejšie -