Presunúť na hlavný obsah

Mary-Kate a Ashley Olsenové kedysi ovládali šoubiznisový aj módny svet. Čo je s nimi teraz?

Zahraničné celebrity

Kto by ich nepoznal? Sestry Olsenové boli fenoménom 90-tych rokov. Dobrovoľne sa však rozhodli, že sláva nie je pre nich a stiahli sa do úzadia.

Mary-Kate a Ashley vstúpili do sveta šoubiznisu už v plienkach. Dvojvaječné dvojčatá, ktoré sa v skutočnosti len príliš podobajú, sa prvýkrát objavili v známom seriáli Full House. Obidve tam stvárnili rolu rozkošnej Michelle, ktorá si získala ľudí po celom svete. Úloha krásnej blondíny im otvorila dvere možností, ktoré sestry Olsenové poriadne využili. 

Už ako 7-ročné, za pomoci svojich rodičov, boli majiteľkami súkromnej spoločnosti Dualstar, ktorá produkovala filmy, kde sa sestry objavili. Tie makali na svojej sláve neuveriteľne dlho - od detských čias až do svojej puberty natočili viac ako 20 filmov. Všetky boli síce na jednu tématiku, no napriek tomu mimoriadne úspešné. Sestry dvojičky, ktoré boli povahovo úplne rozdielne, si vymieňali role, názory, občas zažívali neuveriteľné príbehy a v neposlednom rade zažívali svoje prvé lásky.

Prečítajte si: Najsexi žena sveta Margot Robbie: Jej život na výslní vo svetle reflektorov a v súkromí, ktoré odhalila

Ako 18-ročné sa stali oficiálnymi šéfkami svojej spoločnosti, čo dvojičky zaradilo medzi najlepšie zarábajúce herečky sveta. Ich majetok sa v roku 2004 pohyboval v hodnote 100 miliónov dolárov. Niet sa čomu čudovať - Olsenky boli fenoménom, ktorý bol všade. Vznikali fankluby, dievčatá ale aj chlapci si lepili po izbe ich plagáty a všetko, kde sa nachádzal rukopis či podobizeň Mary-Kate a Ashley, automaticky zožalo obrovský úspech. Sestry sa tak rozhodli pre ďalší krok v ich kariére - herectvo zavesili na klinec a pustili sa do vlastných kolekcií šiat, ktoré mali ako to už pri sestrách Olsenových bývalo, obrovský úspech.

Stopka sociálnym sieťam

Už krátko po tom, ako sa objavili prvé sociálne siete, sa mnoho celebrít presunulo na túto platformu. Internetové profily im nielenže umožnili pravidelný kontakt s fanúšikmi, ale aj akúsi istotu, že sa na nich nezabudne. Toto však nie je prípad Mary-Kate a Ashley, ktoré sa jednoducho rozhodli žiť mimo internetového sveta. „Nespadli sme do tohto sveta. Nemáme Instagram ani Facebook. Nie sme v spojení s našimi fanúškmi či zákazníkmi. Sme však chránené,'' prezradila Ashley.

Mohlo by vás zaujímať: Chce byť navždy mladá? Madonna neustále šokuje fanúšikov, jej posledná fotka spôsobila ošiaľ

Dnes majú dvojičky 33 rokov a obidve žijú úplne opačným životom. Ashley si zobrala za muža 59-ročného finančníka Richarda Sansa, zatiaľ čo jej sestra Mary-Kate sa momentálne rozvádza s bratom bývalého francúzskeho prezidenta, Oliverom Sarkozym. Oporou je jej najmä jej sestra Ashley, s ktorou žijú v týchto dňoch mimo New Yorku. Život v ústraní si napriek všetkému však pochvaľujú - šoubiznis ich totiž nepochybne ničil a zlákal na mnoho zlých ciest. Obidve totiž naznačili, že v minulosti trpeli psychickými problémami - našťastie sa však naučili oddychovať a robiť skutočne len to, čo je pre nich prospešné.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus