Presunúť na hlavný obsah

Chce byť navždy mladá? Madonna neustále šokuje fanúšikov, jej posledná fotka spôsobila ošiaľ

Zahraničné celebrity

Kráľovná popu bola celý život známa svojou extravaganciou. Tá ju neopúšťa ani vo veku 61 rokov, kedy na sociálne siete pridáva fotky, ktoré nemožno označiť inak, ako výstredné.

Popová speváčka Madonna si svoj imidž speváčky založila aj na kontroverzných vystúpeniach, ktoré divákov rozdeľujú do dvoch kategórií - tých, ktorí popovú divu zbožňujú a tých, ktorí ju nemusia. Zdá sa, že tejto zaručenej známky slávy sa Madonna drží do dnešného dňa. Napriek tomu, že má 63 rokov, totiž zo svojej extravagancie neuberá,práve naopak. Už však nešokuje len na svojich koncertoch a vystúpeniach. Speváčka totiž pochopila, že v dnešnej dobe je takmer nemožné existovať bez sociálnych sietí, a tak, ako každá celebrita, aj ona sa snaží deliť s fanúšikmi o detaily zo svojho súkromia. 

Prečítajte si: Speváčka Adele prešla neuveriteľnou premenou. Vďaka tomuto schudla neuveriteľných 50 kíl

Najnovšie sa Madonna pochválila so zlepšením jej zdravotného stavu. Už pred niekoľkými mesiacmi mala totiž ťažké zdravotné problémy s chrupavkou, do ktorých ju navyše údajne postihol aj koronavírus. „Konečne regeneračné ošetrenie mojej chýbajúcej chrupavky. Skákala by som hore dole, ak by som mohla po týchto ôsmich mesiacoch bolesti,'' zverejnila speváčka na svojom Instagrame. Nebola by to však Madonna ak by túto správu neoznámila nezvyčajne - a to zverejnením fotky v spodnom prádle. Fanúšikom sa tak pochválila aj vymakanou postavou, ktorou sa môže ako 61-ročná rozhodne chváliť. Väčšina z nich sa však zhodla na tom, že to s odhaľovaním preháňa a viac ako sexi to pôsobí zúfalo.

Odhalenie 25-ročného frajera a erotika vo vani

Nie je to však prvýkrát čo Madonna svojimi príspevkami šokovala. Len nedávno totiž oficiálne prostredníctvom sociálnej siete odhalila identitu svojho priateľa. Je ním len 25-ročný tanečník Ahlamalik, ktorý patrí k jej performerom sprevádzajúcich ju na koncertoch. Speváčka dnes už svoju lásku netají a z času na čas pridá fotku, prostredníctvom ktorej mladému milencovi vyzná city. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ahla_malik #valentinesday

Príspevok, ktorý zdieľa Madonna (@madonna),

O niečo viac však pohoršuje erotickými pózami, ktoré sa na jej profile objavujú pomerne často. Speváčka nemá problém odfotiť sa vo vani, s vyplazeným jazykom na štyroch či ako olizuje pohár. Selfíčka alebo videá, Madonna svoje zvodné ja jednoducho nezaprie. Zdá sa, že sa jednoducho cíti večne mladá...

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšia provokatérka z rodiny Kardashianiek nie jej Kim: Mladšia sestra ju predbehla, jej Instagram poburuje ľudí

- Najčítanejšie -