Presunúť na hlavný obsah

Najznámejšie dvojičky svoju kariéru začali 28 rokov dozadu: Toto sestrám Olsenovým kariéra v detskom veku dala aj vzala

Zahraničné celebrity

Do veľkého sveta showbiznisu vhupli ešte v plienkach a skôr, ako vedeli rozprávať. No samotnú slávu, nátlak a veľké peniaze v mnohom nedokázali sparacovať. Čo idolom mladých dievčat Mary Kate a Ashley Olsen, kariéra v rannom detstve dala a vzala?

Niečo získali, niečo stratili

Rozkošné dievčatká, skutočne zistili čo je sláva veľmi skoro. Ani jedna z nich ešte nevedela ani chodiť, ani rozprávať. Na výslnie sa dostali vďaka seriálu Plný dom, kde sa v úlohe malej Michelle striedali. Nasledovala séria úloh vo filmoch, kde už účinkovali bok po boku. Veľmi často sa objavovali práve vo filmových snímkach o dvojičkách.

Postupne sa stali veľkým vzorom pre mladé teenegerky, ktoré sa im chceli neuveriteľne podobať. Finančne boli v podstate zabezpečené skôr ako oslávili desiate narodeniny. A hoci ich poznáme najmä ako milé, usmievavé a bezstarostné, nie je to úplný obraz reality toho, čo v najmä v teenegerskom veku zažívali. 

Mohlo by vás zaujímať: Láska Brada Pitta a Jennifer Aniston ožíva: Prvý osobný kontakt mali už dávnejšie, malo to však tento háčik

Z obrazoviek sme ich poznali ako usmievavé, bláznivé dievčatá, skutočnosť však bola niekedy iná

Obidve sestry istý čas bojovali s anorexiou a závislosťou na drogách. Zaujímavosťou je, že ani jedna nemá profil na sociálnej sieti. Azda kvôli veľkému nátlaku, ktorý bol na ne od malička vyvíjaný, si chcú svoje súkromie o niečo viac chrániť. 

Po hektickom období sa rozhodli zanechať showbiznis

Po mimoriadne hektickom období sa rozhodli stiahnuť do úzadia, zanechať svet showbiznisu a začali sa venovať vlastnému módnemu impériu. Zameriavajú sa prioritne na svoju kolekciu oblečenia, ktorú spustili už pred niekoľkými rokmi.

Mary-Kate Olsen je vydatá za francúzskeho bankára Oliviera Sarkozyho. Ashley zase žije s 58-ročným americkým bankárom a zberateľom umenia. Čo sa týka ich prezentácie na verejnosti, na červenom koberci ich vídať skôr vo výnimočných prípadoch. Vyhovuje im, že už nie sú tak stredobodom záujmu ako kedysi. 

Čítajte tiež: 11-ročná dcéra J Lo zažiarila uprostred Super Bowl: Zdá sa, že z Emme rastie verná kópia svojej mamy

Viac fotiek si môžete pozrieť v našej galérii

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus