Presunúť na hlavný obsah

Zatieni svoju mamu? Z dcéry Kate Moss je nová tvár modelingu s obrovským potenciálom dobyť svet

Zahraničné celebrity

Britskú krásku Kate Moss svetu netreba ani predstavovať. Počuli ste však o modelkinej dcére, ktorá sa tiež vybrala v maminých šľapajách?

Má 17 rokov, no už teraz má našliapnuté na kariéru supermodelky. Reč je o jedinej dcére topmodelky Kate Moss, krásnej Lile Grace, ktorá sa na prvej titulke módneho časopisu objavila už ako 13-ročná. Na čiernobielej titulke talianského magazínu sa objavila po boku svojej slávnej matky a už vtedy bolo každému jasné, že sa Lila vyberie rovnakou cestou ako jej mama.

Prečítajte si aj: Fitneska Pamela patrí k najsledovanejším: Inšpirujte sa jej cvikmi bez zdvíhania ťažkých váh, toto sú jej tipy

Nie je žiadným prekvapením, že domácou agentúrou Lily je práve modelingová agentúra jej mamy Kate Moss Model Agency. Tá kontrakt s mladou kráskou podpísala krátko po jej 16-tich narodeninách. O pár mesiacov na to sa stala novou tvárou značky Marc Jacobs. Nebola to však žiadna zhoda okolností, návrhár si ju vybral osobne, nakoľko ho okúzlila už od prvého momentu, ako ju videl. 

„Keď som stretol Lilu prvýkrát, bol rok 2008, nachádzal som sa na Ibize a šiel som na deň pozrieť jej mamu Kate Moss. Už vo veku 6 rokov preukázala Lila výrazný silný charakter, vystupovanie a veľkú krásu. Druhýkrát som Lilu uvidel na Katinej svadbe v roku 2011. Jej vystupovanie bolo dynamickejšie a krása ešte väčšia,'' prezradil módny návrhár a dodal, že mať mladú Lilu Grace v štúdiu je ako vrátiť sa v časoch, keď sa do povedomia dostávala Kate Moss. 

Lila je aj podľa fotografa z každého uhlu fotogienická a vyžaruje z nej silná osobnosť, akú má len málokto. Práve vďaka tomu by si mohla mladá modelka čoskoro podmaniť svet tak, ako to kedysi urobila jej mama. Ak by sa mladej Lily predsa len zázrakom akosi nedarilo, na prestíž svojich rodičov sa môže stále spoľahnúť. Jej otec je totiž majiteľom uznávaného magazínu Dazed, na ktorom sa mladá modelka objavila už trikrát na titulnej strane. 

Mohlo by vás zaujímať: Jedna z najkrajších plus size krások: Aj keď viete, že nikdy nebudete mať 90-60-90, toto pre svoje telo robte vždy

- Najčítanejšie -