Presunúť na hlavný obsah

Alexina Graham má tvár bábiky a telo ženy: Spolieha sa na rady jej babičky, tá vyzerá o 20 rokov mladšie

Zahraničné celebrity

30-ročná britská modelka, Alexina Graham, vyzerá na 20 a to aj vďaka radám svojej starej mamy, ktorými sa začala riadiť už v 25-tke. Jej stará mama však nie je jediná žena, ktorá ju inšpiruje.

V tvári stále ako dievčatko

Britská modelka, ktorá predvádza aj pre Victoria´s Secret, Alexina Graham, vyzerá ako dievčatko. V skutočnosti má však 30, ale nikto by jej jej vek netipoval. Jej krása ju živí, ale zároveň pre ňu znamená cítiť sa dobre vo vlastnej koži, sebavedomo, milovať samu seba, až potom vníma krásu ako skvelý bonus, ktorý jej otvoril brány do sveta modelingu. Ale ako každá žena aj ona má dni, keď potrebuje make-up k tomu, aby sa cítila krajšie, ako priznáva. V oblasti krásnej a zdravej pleti stavia na radách a tipoch svojej starej mamy, ktorá má vo svojom vysokom veku naozaj krásnu pokožku tváre: „Moja babička má 85 rokov a vyzerá na 65 rokov. Milujem jej beauty tajomstvá, vďaka ktorým aj ona vyzerá a cíti sa tak mlado.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Mohlo by vás zaujímať: Beauty rituál Mirandy Kerr krok za krokom: Osvojte si jej recept na ošetrenie pleti pomocou naparovania zeleným čajom

Kvalitný krém proti vráskam treba používať už od 25-tky

To bola tá najhlavnejšia rada, ktorej sa Alexine dostalo od starej mamy a vedela, o čom hovorí. Kvalitný krém proti vráskam od skoršieho veku je skvelou prevenciou pred neskoršími vráskami. Pre magazín Harper´s Bazaar sama priznala: „Dnes mám 30 rokov a naozaj vyzerám mlado... Ľudia sa ma na ulici pýtajú, koľko mám rokov, ja poviem, že 25 a oni, že vyzerám na 18. Takže babička, ďakujem.“ Alexina zásadne používa na radu svojej dermatologičky ťažšie krémy z toho dôvodu, že jej prirodzená pleť ryšavky sa niekedy musí popasovať aj s nepríjemnými začervenaniami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Ak nemusíte, nenoste zbytočne veľa make-upu každý deň

Tejto rady je pre Alexinu držať sa skutočne jednoduché. Sama priznáva, že mimo svojej práce modelky, kde sa to na módnych prehliadkach či foteniach bez množstva make-upu nezaobíde, si vychutnáva len jemný, takmer nepatrný make-up: „Pri svojej práci nosím veľa make-upu, rada by som bola vo svojich voľných dňoch minimalistická a nechala pokožku aj dýchať. Aplikujem len trocha korektora na červené plochy, prípadne pupienky a vždy použijem balzam na pery. Štetcom a gélom na obočie si zvýrazním ešte to, k tomu čierna riasenka, aby som zvýraznila oči, keďže moje prirodzené riasy sú bledé,“ objasňuje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Čítajte tiež: Vždy perfektne upravená Jennifer Lopez vie, ako na seba upútať pozornosť: Inšpirujte sa jej tajnými beauty trikmi

Zvyšky make-upu treba poriadne z tváre očistiť

Ďalšia rada nad zlato, ktorú však mnohé podceňujeme. Najmä, keď sme unavené alebo lenivé a nechce sa nám večernej očiste venovať dostatok času, ktorý si vyžaduje. Alexina je však v tomto poctivá. Jej tipom je gél Clinical Cleasing Complex v kombinácii s ďalším gélom od Sephora, Dynamic Dou Cleanse facebrush, ktoré sa postarajú o perfektné odstránenie zvyškov make-upu, bez toho, aby výrazne zasahovali do pokožky a ničili ju prehnaným čistením: „Na prvý gél použijem vatový tampón, potom si vezmem kefku, ktorá je veľmi šetrná k pokožke. Najskôr som sa obávala, lebo mám veľmi citlivú pokožku, ale naozaj sa potom cítim dobre. Kefka skvele odníma make-up... je to pôsobivé, ale hlavne osviežujúce,“ opísala pre spomínaný magazín Alexina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Alexina Graham (@alexinagraham),

Neprehliadnite: Krása nielen v génoch: Pozrite sa, na ktoré beauty triky nedá dopustiť Emily Ratajkowski

Inšpiruje ju ešte jedna staršia žena

Alexina sa okrem svojej starej mamy necháva inšpirovať aj ďalšou ženou zo sveta šoubiznisu, je to herečka Jane Fonda, ktorá tiež vyzerá na svoj vek neuveriteľne: „Jane Fonda, klobúk dolu. Inšpiruje ma ako žena, krásna, nebojácna, má hlas, chce vylepšiť svet a má úžasnú pleť. Osobne som ju stretla v zákulisí pred pár rokmi na jednej výstave a ostala som bez reči. Nie kvôli tomu, kým je, ale preto, že jej prítomnosť a krása boli oslňujúce,“ priznáva na záver Alexina, ktorá sa teda s radosťou necháva inšpirovať radami, tipmi, krásou aj ďalších starších žien vo svojom okolí okrem starej mamy.

Nechávate sa tiež inšpirovať radami a trikmi vašich mám či starých mám, čo sa týka krásnej a zdravej pleti?

spolu hlasovalo 200 ľudí

Áno
44
Nie
156

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus