Presunúť na hlavný obsah

Zamilovali sa do seba a my do nich. Toto sú aktuálne najkrajšie česko-slovenské páry šoubiznisu

Slovenské celebrity

V dnešnej dobe je naozaj ťažké veriť, že skutočná láska ešte existuje. Prinášame vám preto šesť obľúbených česko-slovenských párov, ktoré vás o tom presvedčia.

Adela a Viktor Vinczeoví

Aj keď spočiatku tejto dvojici veľa ľudí neprialo, dnes už azda nikto o ich láske nepochybuje. O 10 rokov mladší Viktor sa aj takmer tri roky po svadbe nehanbí svojej manželke vyznať city a celkovo držať s ňou krok - a to napriek jej kariére, ktorá na istý čas zatienila aj tú jeho. Na otázku, či mu nevadí, že je jeho manželka úspešnejšia než on, odpovedal jasne. „Často dostávam otázky, ako to ako muž zvládam, že mám vedľa seba slávnejšiu, úspešnejšiu aj lepšie zarábajúcu ženu. Odpoveď je, jednoducho. Milujem ju,'' priznal verejne Viktor, čím roztopil srdce určite nie jednej žene, no najmä svojej manželke.

 

Prečítajte si: Štýlové aj počas karantény! Alexandra Orviská s trendy rúškom, Emma Drobná vždy prekvapí originalitou

Emma Drobná a Filip Šebo

Dvojica, ktorá svoj vzťah spočiatku tajila, si rýchlo získala spoločných fanúšikov. Pri pohľade na nich je vám totiž jasné, že títo dvaja sa jednoducho našli. Dôkazom toho sú aj ich funny tanečné videá, ktoré s fanúšikmi zdieľajú na svojich sociálnych sieťach. Speváčka a športovec si spolu skvelo rozumejú a aj keď tvoria pár ešte len niekoľko mesiacov, stihli spoznať svoje rodiny, absolvovať spoločné dovolenky a vyzerá to tak, že spolu už aj bývajú... a neskutočne im to pristane!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#FamilyTime

Príspevok, ktorý zdieľa 3boy (@sebofilip),

Bibi Baltovič a Adam Bárdy 

Krásna slovenská modelka a bývalý člen prezidentovej ochranky patria jednoznačne k najkrajším párom slovenského šoubiznisu. Dvojici to klape spolu už niekoľko rokov - a je len otázkou času, kedy sa môžme tešiť na svadobné zvony. Ich krásu si dokonca všimol aj známy fotograf Branislav Šimončík, ktorý ich zvečnil na titulke portugalského VOGUE. My si tam lepšiu dvojicu ani nevieme predstaviť.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby looking so goo #wedding

Príspevok, ktorý zdieľa Bibiána Baltovičová

Sajfa a Veronika Cifrová Ostrihoňová

Pár, ktorý je považovaný za najstabilnejší z nášho šoubiznisu, to spolu ťahá už približne 10 rokov. Dnes sú už hrdými rodičmi rozkošnej Sárky, ktorá sa nepochybne narodila do milujúcej rodinky. Cifrovci si totiž vedia zo seba poriadne vystreliť, no zároveň vyznať lásku tak, ako azda nikto iný. Spája ich aj mnoho záľub, najznámejšou z nich je jednoznačne vlogovanie, na ktoré sa prednedávnom dala aj Veronika. Takto vyzerá zdravý a ukážkový vzťah!

Pavol Habera a Daniela Peštová

Jedna z najkrajších supermodeliek česko-slovenskej modelingovej scény sa dala dokopy so známym spevákom ešte v roku 2000. Od toho roku to spolu ťahajú a ide im to veľmi dobre. Okrem ukážkového manželstva spolu totiž vychovávajú dcéru Ellu a syna Paula Harryho. Aj keď svoje súkromie na sociálnych sieťach príliš nezverejňujú, o prejavy lásky na spoločných akciách nie je núdza. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mistletoe

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Pestova (@daniela_pestova),

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie ratolesti známych Sloveniek a Češiek: Ktorým kráskam pribudli za posledný rok drobci?

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Už sú to dva roky, čo spolu Monika Bagárová a Makhmud Muradov tvoria zamilovaný pár. O niekoľko týždňov k nim pribudne aj malé dievčatko. Aj keď sú obidvaja vyťažení prácou, na seba si vedia stále nájsť čas. Trochu nezvyčajný, no napriek tomu nápaditý, bol aj začiatok ich vzťahu. Bola to totiž Monika, ktorá sympatického športovca oslovila cez internet. To sa ukázalo ako jedno z jej najlepších rozhodnutí života, nakoľko to dvojici spolu mimoriadne sekne a nepochybne budú jeden druhého okrem prívlastka skvelý partner častovať aj pomenovaním skvelý rodič. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jsem na něj tak moc pyšná a neuvěřitelně šťastná, že se mu splnilo to co si tak moc přál Tolik úsilí tvrdé dřiny každý den!! Často se mě ptáte jaké to je vidět svoji lásku zápasit jestli nemám strach. Jasně, že určitý strach mám a nervozita je obrovská, ale důvěřuji mu, vím že jeho příprava a to jakým způsobem se tomu věnuje je a to vždy. Ani tentokrát jsem o jeho výhře nepochybovala Dva odlišné světy nás dvou nám vlastně dokonale umožňují podpořit jeden druhého v tom co dělá a co miluje.Děkuji, že i přesto vše dokážeš být parťákem a dávat mi tolik lásky. I Will ALways Love You ps.Každý z nás je strůjcem svého štěstí #god #love

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sny se plní UFC @makhmud_muradov My Champ #love

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

- Najčítanejšie -