Presunúť na hlavný obsah

Najsexi žena sveta Margot Robbie: Jej život na výslní vo svetle reflektorov a v súkromí, ktoré odhalila

Zahraničné celebrity

Recept na šťastný život tejto krehkej plavovlásky si zamilujete. Pozrite sa, vďaka čomu sa jej v živote podarilo nájsť pokoj a rovnováhu.

Pochopila, ako sa dá dosiahnuť ideálna rovnováha 

Austrálska herečka Margot Robbie odštartovala svoju kariéru naozaj rýchlo a ešte rýchlejšie sa objavili aj jej úspechy. Koncom roka 2016 si vzala britského producenta a asistenta réžie Toma Ackerleye a odvtedy si svoje súkromie naozaj úzkostlivo stráži. Obťažovali ju totiž neustále otázky novinárov ohľadom jej vzťahu namiesto práce

Napriek tomu urobila nedávno výnimku a rozhovorila sa o tom ako sa jej podarilo nájsť v živote rovnováhu medzi rodinným životom a kariérou. Hoci priznala, že práve filmovanie a hodiny na "pľaci" ju pripravili najmä o čas s najbližšími, ktorí (okrem jej manžela) žijú v Austrálii, vie že podstaté je ako sa s tým dokážete vyrovnať vnútorne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @margotrobbie,

 

"Áno, uvedomujem si, že práca ma živí, no mojou povinnosťou je podať skvelý výkon a vyzerať bezchybne, no to bez toho, aby som bola sama so sebou spokojná a šťastná nejde. Trvala mi roky pochopiť to a úprimne priznávam, že až vo chvíli, keď sa mi to podarilo, začalo sa mi naozaj dariť. Základ je pochopiť, že rovnováha je základ všetkého. To je moja osobná mantra a a vo všetkom ju preto hľadám." O svoj recept ako to ide sa s fanúčikmi aj podelila.

Prečítajte si: Rozhovor so známou slovenskou youtuberkou Peťuš: Priznať sa, že som bola znásilnená, bolo ťažké, no potrebné 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @margotrobbie,

 

Toto považuje za kľúčové, pokiaľ chce byť človek šťastný 

Každé ráno začína šálkou horúceho čierneho čaju, s lyžičkou medu. Následne sa venuje meditácii. Potom si dopraje bezmäsité raňajky a asi tridsať minút po nich sa venuje hodinku jóge. Potom má taký svojský rituál, ktorý je však podľa nej kľúčový a pomáha nielen telu, ale prečistí vám aj myseľ.

Oblieva sa extrémne ľadovou vodou alebo si dopraje krátky kúpeľ, ktorý obsahuje kusy ľadu. Verí, že tak bude jej pokožka pevná a nestratí pružnosť, zároveň si úplne vyčistí hlavu. 

Okrem toho si takmer každý večer ide zabehať a dvakrát do týždňa zájde do fitka. Je presvedčená o tom, že nech v živote robíte čokoľvek, máte akokoľvek náročnú prácu, staráte sa o deti, potrebujete čas pre seba. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @margotrobbie,

Skrátka je to nevyhnutnosť, aby ste dokázali fungovať a vydať zo seba maximum aj pre ostatných. Keď sa totiž neustále snažíte uspokojovať potreby niekoho iného a svoje vlastné odsúvate na druhú koľaj, jedno je isté - z dlhodobého hľadiska je to neudržateľný model. Tak na to rýchlo zabudnite a začnite robiť opak.

A užívajte si bežné momenty naplno. Pokiaľ sa ich budete snažiť premeniť na výnimočné, presne taký bude aj váš život. 

Mohlo by vás zaujímať: Prirodzená vs. retuš: Claudia Schiffer priznáva, že umelo vytvorená krása je pre svet oveľa atraktívnejšia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa @margotrobbie,

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus