Presunúť na hlavný obsah

Legendárna Gabrielle Chanel ožíva v podobe nového parfumu: Odhalíme vám, aké esencie ho tvoria

Krása

Začiatkom júla Chanel odhalil svoju novú vôňu GABRIELLE CHANEL v lukratívnych priestoroch súkromnej recepcie v Palais de Tokyo v Paríži. My sme si nenechali túto vôňu ujsť a prinášame vám to najlepšie z večera.

Predstavenie vône, ktorá vzdáva poctu legendárnej módnej ikone Gabrielle Chanel známej ako Coco Chanel, sa nieslo v exkluzívnom duchu. Zmes ingrediencií, ktorú vytvoril Olivier Polge v spolupráci s vývojármi z laboratória je rovnako výnimočná ako bola aj samotná Coco.

Prečítajte si: Veľkolepá show módneho domu Chanel: Kvôli prehliadke vybudovali novú Eifellovu vežu!

Výzva, ktorá odzrkadľuje osobnosť Gabrielle

Nová vôňa odzrkadľujúca osobnosť Gabrielle Chanel sa nesie v duchu toho, aká bola módna ikona a zakladateľka jedného z najslávnejších módnych domov. Kľúčovými atribútmi sa stali charakteristické črty tejto slávnej ikony ako: vyber si svoj cieľ, zvoľ si svoju vlastnú cestu, staň sa človekom, ktorým chceš byť, zostaň verný sám sebe

Exhibícia k uvedeniu tohto parfumu bola pripravovaná s najväčšou dávkou citu, dizajnu a minimalizmu. Flakón nového parfumu vyniká svojím jednoduchým dizajnom. Hlavnými zložkami sú ylang-ylang, pomarančový kvet, jazmín doplnené výťažkom z bieleho lotusu. Nová vôňa sa dostane do predaja v septembri, no už teraz je viac než jasné, že o ňu bude veľký záujem.

Neprehliadnite: Životné lekcie od legendárnej Coco Chanel: Toto stojí za vaším úspechom!

Na uvedení novej vône nechýbala herečka a tvár Kristen Stewart, Pharrell Williams, Katy Perry, Cara Delevingne, Caroline de Maigret, Gaspard Ulliel, Alma Jodorowsky, Kaya Scodelario a mnohí ďalší. 

Nenechajte si ujsť atmosféru z tohto výnimočného večera a pozrite si našu galériu.

My sme si nenechali ujsť túto novinku na predstavení v Zagrebe a prostredníctvom nášho Instagramu Feminity si môžete pozrieť, ako to počas výstavy vyzeralo. Sledujte nás!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe