Presunúť na hlavný obsah

Francúzsky módny dom Chanel predstavil kolekciu Cruise 2017/2018: Česká modelka Bára Podzimková na móle opäť bodovala

Móda

Značka CHANEL predstavila novú sezónnu kolekciu CHANEL Cruise 2017/2018. Prehliadka sa konala len nedávno v parížskej galérii Grand Palais a modelky doslova vyrážajú dych. Veď posúďte sami.

Kolekcia CHANEL Cruise 2017/2018 bola doslova oslavou ženskej krásy a zmyselnosti v antickom duchu. Návrat ku gréckej kultúre a typické prvky tejto doby spojené s chanelovským rukopisom vytvorili nezameniteľný dojem. Prehliadkovému mólu pre nás kraľovala aj česká modelka Barbora Podzimková z agentúry Elite Prague, ktorá je v špičke modelingu veľmi žiadaná.

Prečítajte si: Obdivuhodný úspech našich modeliek vo svete: Bára Podzimková predvádzala pre Dior, Eva Klimková pre Victoriu Beckham

Návrhár Karl Lagerfeld sa v kolekcii inšpiroval Antikou, ako základom dnešných kultúr. „Kritériá krásy, ktoré platili vtedy sú aktuálne dodnes. Ženy ani architektúra neboli nikdy zobrazované krajšie. Celá renesancia bola v skutočnosti založená na staroveku. Všetko je to o tom, aká je naša civilizácia ešte stále mladá a nepredvídateľná – rovnako ako neľútostní grécki bohovia,“ dodáva návrhár.

VIDEO: Nenechajte si ujsť túto nádheru v réžii francúzskeho domu Chanel, módna show Cruise 2017/2018

Lagerfeld ako obdivovateľ antickej kultúry predviedol prvky starovekého Grécka a spojil ich s tými súčasnými. Tým preukázal nadčasovosť a ducha značky CHANEL. Kolekcia bola privítaná s veľkým potleskom nielen ambasádorkami Keirou Knightley, Annou Mouglalis, Caroline de Maigret či Ellie Bamber. Nadšení boli aj napríklad aj režiséri Pedro Almodóvar, Deniz Gamze Ergüven a mnohí ďalší.

Neprehliadnite: Životné lekcie od legendárnej Coco Chanel: Toto stojí za vaším úspechom

 

- Najčítanejšie -