Presunúť na hlavný obsah

Elegantná a na úrovni dáma: Prečo sa oplatí do šatníka začleniť tieto modely a ako ich navzájom kombinovať?

Móda

Táto doba praje elegancii rovnako, je len na nás, do akej miery si ju pripustíme k telu. Máme pre vás inšpiráciu modelov, ktoré sa oplatí mať v šatníku.

Transparentná blúzka v barokovom štýle

Je vhodná na rôzne kombinácie a vždy sa dá s ňou vyčarovať naozaj niečo iné. Sústreďme sa však na blúzku samotnú. Vizáž musí byť v kontraste s ňou a nude mejkap je v tomto prípade nevyhnutný. Len vtedy získate look francúzskej elegancie. Je to úplná topka tejto sezóny.

Nenechajte si ujsť tento trend: Mašľa vo vlasoch ako horúci trend tejto sezóny: Ktorý z týchto štýlov by ste si vybrali vy?

Sakové minišaty 

Jeden z najsexi modelov uplynulej sezóny, ale aj tejto. Tuxedo šaty nechajú vyniknúť krásu ženských nôh a žena sa stáva rafinovanejšou. Zabudnite na prvoplánové výstrihy a hlboké dekolty. Nosí sa sofistikovanosť a chanelovský štýl.

Kostým s voľnými nohavicami

Neutrálne farby v kostýmovom prevedení dokážu naozaj zapôsobiť. Pokiaľ siahnete po voľnejších strihoch čistého minimalizmu, necháte zvýrazniť svoj zmysel pre eleganciu naplno. 

Inšpirujte sa: Topánky, ktoré potrebujete mať toto leto: "Must-have" kúsky prichádzajúcej sezóny si zamilujete

Oversized a ultra spojenie

Prvky moderného poňatia módy pretransformované do bežného nosenia. Súlad medzi voľnejším horným kúskom a úzkym spodným kúskom vytvára pôsobivý dojem. Tento hravý minimalizmus pristane najmä vysokým ženám. Vyžaduje sa prirodzené líčenie

Sukňový kostým

Sukňový kostým a predsa to nie je usadnuté. Nedbalá elegancia pristane sebavedomým ženám, ktoré vedia, po akom strihu siahnuť. Práve strih a materiál robia tento look výnimočným. K tomuto trendu sa tento rok silno hlási módny dom Luis Vuitton, ktorý ho predstavil vo svojej kolekcii na toto obdobie. 

Inšpirujte sa nedbalou eleganciou a nadčasovým štýlom, ktorý nikdy neomrzí

- Najčítanejšie -