Presunúť na hlavný obsah

Kim Kardashian ukázala svoje rodinné kráľovstvo: Detská izba pre malú North je hotová rozprávka

Zahraničné celebrity

Aj napriek tomu, že doteraz obaja v interiéri preferovali skôr koloniálny štýl, tento dom je dokonalou prezentáciou čistého minimalizmu s jednotlivými výraznými prvkami, ktoré dodávajú atypický charakter.

Splnený sen

Obľúbená Kim Kardashian a raper Kanye West len prednedávnom otvorili brány svojho domu a ukázali ho verejnosti. Raper a známa podnikateľka a modelka sú manželmi od roku 2014. Vystriedali však množstvo domov a bytov, kým našli ten pravý. Aspoň na určitú životnú etapu. Kim sa okrem svojich sociálnych sietí, stará aj o vlastnú značku spodnej bielizne a preslávila sa tiež vďaka reality show o svojej rodine. Kanyemu sa zatiaľ stále darí, naposledy sa o slovo prihlásil gospelovým projektom Jesus is King.

Aj napriek tomu, že spoločné súkromie si celkom úzkostlivo strážia, s ohľadom na svoje deti, tentokrát urobili výnimku. Ukázali svoju 60-miliónovú rezidenciu, ktorá je skutočne iná ako domy, v ktorých žili doposiaľ. Upustili od koloniálneho štýlu, ktorý ich vystihoval a aktuálne volia skôr minimalistické línie.  No a konečne vraj našli presne to, po čom dlho túžili. 

Prečítajte si: Zo speváčky Adele je po schudnutí 20 kg iná žena: Zamerala sa na potraviny, ktoré aktivujú chudý gén v tele

Obaja sa zamilovali do minimalizmu

Pár sa zamiloval do čistých línií, minimalistického dekoru, ktorý však charakterizujú jednotlivé, výrazné prvky. Celý dom je ladený do bielej farby a sama Kim ho nazýva kláštorom. Všetky materiály použité v dome sú však tie najkvalitnejšie, aké si dokážete predstaviť.

Dokonca omietky majú špeciálnu úpravu a dokáže ich nanášať len pár ľudí na svete. Doplnky do domu a jednotlivé solitéry vyberal Kanye. Má vraj perfektný cit a zmysel pre detaily. A hoci sa celý dom nesie v minimalistickom duchu, izbička malej North je výnimkou. Ide o ozajstné ružové kráľovstvo ako pre princeznú. Čo poviete, vedeli by ste si predstaviť bývanie v takomto dome?

Pre všetky foto musíte potiahnuť smerom sprava doľava.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Mohlo by vás zaujímať: Diana mala v deň svadby pás užší ako 7-ročné dievčatko: Čo všetko obetovala za život princeznej v monarchii?

Viac fotiek si pozrite v našej galérii

Páči sa Vám tento štýl bývania?

spolu hlasovalo 268 ľudí

Nie
113

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus