Presunúť na hlavný obsah

Prírodný anti-ageing pre telo, na ktorý nedali dopustiť supermodelky 90. rokov: Osvojte si ho aj vy a zabezpečte si mladosť

Krása

Pri starostlivosti o pleť sa všetky zamýšľame nad tým, aby naša tvár bola bez vrások. Rovnako by to však malo byť aj s naším telom. Skúste overený prírodný anti-ageing supermodeliek.

Inšpirácia z 90. rokov

Spomínate si na najslávnejšie modelky 90. rokov? Boli skutočne nádherné a pri nohách im ležal celý svet. Nepotrebovali veľkú retuš, grafické úpravy a práve drobné nedokonalosti ich robili zaujímavými a jedinečnými. Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Christy Turlington, Linda Evangelista, či Naomi Cambell, všetky tieto ženy mali toto spoločné. Nikto ich drobné chybičky krásy nezakrýval, no napriek tomu dokázali dobiť svet a dodnes majú v módnom biznise nenahraditeľné miesto. Tieto ženy však spájalo oveľa viac ako len prirodzená krása. Všetky sa o seba patrične starali. A nielen o svoju tvár, vlasy, ale najmä telo. A to aby si mladosť zachovali aj na ňom. 

Nerehliadnite: Tieto 4 znamenia majú na mužov magickú moc: Dokážu si ich omotať najrýchlejšie. V čom sú ich zbrane?

Mohlo by vás zaujímať: Jedna z najslávnejších modeliek súčasnosti: Toto je dôvod, prečo je Alexis Ren neznámou, ale predsa hviezdou

Na toto nedá dopustiť Cindy Crawford, Linda Evangelista, či Naomi Cambell

Ich pokožka je dokonalá, majú ženské krivky a sú prirodzene krásne. Vďačia však za to tejto jednej veci, ktorá dokáže zázraky na počkanie. Tušíte o čo asi ide?

Nestarajú sa len o svoju tvár, ale o telo komplexne. A to je mimoriadne dôležité. V prvom rade nezabúdajte na krk. Na ňom je najviac vidieť vek a zároveň ide o prvé miesto, na ktorom sa ukazujú pribúdajúce roky. Krk a dekolt si zaslúžia mimoriadnu starostlivosť, pretože pokožka je na týchto miestach veľmi jemná a tenká. Ďalšou problematickou partiou sú ruky. Prezradia naozaj veľa, ak im nevenujete dostatočnú pozornosť. Základom je predchádzať neželaným pigmentovým škvrnám a následným hlbokým vráskam, ktoré v dôsledku absencie dostatočného množstva hydratácie, strácajú elasticitu.

Mohlo by vás zaujímať: Jedno gesto, ktoré vám pomôže získať sympatie! Vďaka tomuto dokonale očaríte každého muža

Rovnako je dôležité starať a o pokožku na nohách a rukách. Pomôže pravidelné odstraňovanie odumretých buniek, ktoré sa postará o zrýchlenie bunkovej obnovy, prekrví kožu a uľahčí vstrebávanie výživných látok. Na všetky tieto partie používali a používajú známe krásky kombináciu olivového, kokosového, levanduľového a argánového oleja. Túto zmes je ideálne pripravovať v pomere 1:1. A to denno - denne, na každú časť tela, vrátane tváre. Ide o dokonalý, prírodný anti - ageing, ktorý skutočne dokáže s vašou pleťou a pokožkou zázraky. Ak ste mu verná roky, vie vám ubrať niekoľko rokov a mladosť si takýmto spôsobom naozaj zabezpečíte na celkom dlhé obdobie. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus