Presunúť na hlavný obsah

Sexymboly súčasnosti: Tieto tváre sú novými Marilyn či Brigitte Bardott. Viete, o koho ide?

Zahraničné celebrity

Každá doba má svoje sexymboly. Tými súčasnými je trojica týchto krásnych a nepochybne aj talentovaný hviezd.

Kedysi tu bola Marilyn Monroe a Brigitte Bardot, ešte nedávno Angelina Jolie, no teraz je rad na nové tváre, ktoré si podmanili Hollywood svojou krásou, ale aj talentom. Trojica týchto hviezd je momentálne na roztrhanie. Každá je iná, každá je zaujímavá a o každej rozhodne budeme počuť ešte veľmi veľa. 

Margot Robbie

Najžiarivejšia hviezda Hollywoodu je momentálne rodáčka z Austrálie. Margot je zároveň aj miláčikom režisérov. O svojom talente presvedčila verejnosť i kritikov v snímkach ako Vlk z Wall Street, Oddiel samovrahov a naposledy aj vo filme Quentina Tarantina Vtedy v Hollywoode. Margot je tiež tvárou módneho domu Chanel, ktorý ju oblieka na všetky významné akcie. A aj vďaka tomu je z nej zároveň najštýlovejšia ikona posledných rokov. Margot má v sebe jednoducho všetko to, čo každá správna hollywoodska hviezda, ktorá je označovaná ako sexymbol, by mala mať - talent, sexepíl, štýl. Veľmi sympatické je u tejto hviezdy, že sa vyhýba škandálom. Mimo kamier žije v podstate usporiadaný život po boku manžela. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Diana ako módna ikona. Inšpirujte sa jej oufitmi a vyskladajte si dokonalý šatník

Ana de Armas

Už čoskoro dorazí do kín ďalšia bondovka, v ktorej sa predstaví aj vychádzajúca hviezda Ana de Armas.Preto by ste si meno tejto rodáčky z Kuby mali dobre zapamätať. Budete totiž o nej tento rok rozhodne veľa počuť. Ana de Armas je najnovšou Bond Girl. Po boku ostrieľaného Daniela Craiga sa ukáže v 25. bondovke No Time To Die.  No nie je to po prvýkrát, kedy sa títo dvaja herci stretnú na striebornom plátne. Prelomovým filmom pre Anu bola snímka Na nože, kde okrem Daniela hrá aj Chris Evans. Práve táto úloha vyniesla Anu medzi hollywoodsku smotánku a je ozdobou každej väčšej akcie. A to i vďaka svojmu vkusu. Anu si všímajú čoraz viac svetoví dizajnéri a s veľkou radosťou ju obliekajú na červený koberec. V súčasnosti si pozornosť médií uchmatla aj vďaka romániku s oscarovým Benom Affleckom. 

Prečítajte si: Skrášľovacie procedúry kráľovnej Alžbety, ktoré si zamilovala aj Kate Middleton: Všetko nájdete doma v kuchyni

Zendaya

Exotická hviezda Zendaya začína ako herečka u Disneyho, no prepracovala sa až na filmové plátna. I keď sa pokúšala bodovať aj spevom, práve herectvo je to, čo jej ide najviac. Teda okrem módy. Zendaya je taktiež považovaná za jednu z najštýlovejších hviezd súčasnosti a módni dizajnéri sa doslova bijú o to, aby si obliekla na akúkoľvek akciu práve ich kreácie. Jej schopnosť dokonalo sa vyhrať s lookmi, mixovanie ženských a dievčenských prvkov vzbudilo pozornosť médií natoľko, že práve Zendayu označujú aj ako sexymbol súčasnosti. Hlavne za veľkou mlákou sa 23-ročná rodáčka z Kalifornie teší z narastajúcej popularity každým novým filmom. A je viac ako isté, že o nej budeme počuť ešte veľmi dlho. Tiež spĺňa predpoklady, ktoré by správna hollywoodska hviezda mala mať. 

Neprehliadnite: Sú mladí, talentovaní a svet ich miluje: Kto sú nové tváre Hollywoodu a prečo stojí za to sledovať ich?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus