Presunúť na hlavný obsah

Ikonická Victoria Beckham v tom má jasno: Tieto potraviny si môžete bez výčitiek dopriať aj večer a nepriberiete

Zahraničné celebrity

Aj keď túžite po postave ako z módneho editoriálu, nemusíte po večeroch hladovať. Jasno v tom má aj ikonická Victoria Beckham. Nevie si predstaviť, že by išla spať hladná. Pozrite sa však, ktoré potraviny si vo večerných časoch výlučne dopraje.

To, ako sa cítite vo vnútri, vyžarujete navonok

Sympatická a ikonická  Victoria Beckham sa pohybuje vo vodách showbiznisu a módneho priemyslu už niekoľko rokov. To, že má 46, by jej netipoval hádam nikto. Je jasným dôkazom toho, že vek je len číslo. Môže sa totiž pochváliť postavičkou, ktorú jej podľa nás závidia aj dvadsaťročné kolegyne.

Navyše je vždy chic, elegantná, štýlová, ženská a pôsobí mimoriadne vyrovnane. Sama tvrdí, že v tomto prípade je za to zodpovedný aj štýl života a fungujúci vzťah. To, ako sa totiž človek cíti vo vnútri, vyžaruje aj navonok. 

Neprehliadnite: Speváčka Adele prešla neuveriteľnou premenou. Vďaka tomuto schudla neuveriteľných 50 kíl

Postavu má stále ako v dvadsiatke

Manželka známeho futbalistu a štvornásobná matka Victoria Beckham je známa tým, že sa o svoj vzhľad naozaj dôkladne stará. Vyskúšala nielen tie najrozličnejšie diéty, skrášľovacie procedúry, ale prešla si aj celou "plejádou" jedálničkov. Napokon však prišla na to, že jediné, čo človeku pomôže udržať sa vo forme je pravidelnosť a rituály.

Zásady, na ktoré nikdy nezabúda:

  • Ranný workout (beh, jogging, bicykel, cvičenie s vlastnou váhou alebo plávanie)
  • Každodenná ranná trojkombinácia na naštartovanie metabolizmu - teplá voda s citónom, olivovým olejom, kaymanským korením, melón a grapefruit
  • Pred každým hladným jedlom si dá malú misku orieškov s avokádom (vtedy zjete podstatne menej)
  • Hydratácia

Hoci sa kedysi snažila nevečerať, dnes už to nerobí a pokojne sa naje aj po 20:00 hodine. Zistila, že dôležité nie je to, kedy jeme, ale čo si doprajeme. Takže, už žiadne obavy z neskorej večere. 

Nie je to len o genetike, večer môže jesť každý

Večer by ste samozrejme mali premýšľať nad tým, čo si dáte na tanier. Ideálne je dopriať si jedlá, ktoré zasýtia, no majú minimum kalórií. Dobrou voľbou je zelenina v kombinácii s vajíčkami, či rybami. Krásna Victoria nedá dopustiť na brokolicu na pare, ktorá presne spomínaný atribút spĺňa perfektne, špenát - ten dokonale zaženie hlad, ryby s kombinácii s dusenou zeleninou a často siaha aj po zeleninových hranolkách s jogurtovým dippom.

Príklad večere podľa Victorie: 

  • brokolica na pare s vajíčkom
  • špenát s batátmi 
  • zeleninové hranolky s jogurtovým dippom
  • losos na víne s grilovanou mrkvou a rukolovým šalátom

Po večeri vypije vždy dva poháre vody. Veľa žien podľa nej zabúda na hydratáciu organizmu zvnútra a preto majú mnohokrát aj problém schudnúť. Piť dostatočné množstvo vody je podľa známej tmavovlásky viac, ako len žiadané. Tak na to nielen večer, ale aj počas celého dňa nezabúdajte. 

Čítajte tiež: Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus