Presunúť na hlavný obsah

Jedna je veľkosti XS a druhá XL: Tieto dve ženy majú rozdielne krivky, no obe reprezentujú krásu

Zábava

Pri pohľade na ich tváre nezbadáte až taký rozdiel. Od pása dolu sú však ich ženské krivky rozdielne, napriek tomu sú obe na ne hrdé.

Krása je relatívny pojem a pre každého znamená niečo iné. V súčasnosti, keď sa prostredníctvom sociálnych médií búra kult nielen mladosti, ale aj štíhlosti, to platí dvojnásobne. Je pravda, že žena, ktorá má pevné a vyvážené proporcie je príťažlivejšia, no miery nie sú rozhodujúce. Dôkazom je aj táto slávna dvojica kamarátok, z ktorých každá má iné proporcie. 

Prečítajte si: Povedali by ste, že táto žena má 66 rokov? Za všetkým je jej pravidelná 15-minútová cvičebná rutina

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Wasley (@katewas_),

Jedna je XS, druhá XL

Dvojica sa preslávila na Instagrame spoločnými zábermi, na ktorých jasne vidno, že ženské telo je krásne v rôznych podobách. Zatiaľ čo Georgia nosí veľkosť 6 (teda XS), jej najlepšia kamarátka Kate oblieka veľkosť 16 (XL). 
Napriek tomu sa neváhali zvečniť v bikinách a vyjsť tak s kožou na trh, ako sa hovorí. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Georgia Mae Gibbs (@georgiagibbs_),

Všimnite si detail, ktorý búra mýty o kráse postavy

Obidve krásky nám svojím postojom jasne dávajú najavo odkaz – nezáleží na tom, aké máte krivky, najdôležitejšie je byť so sebou spokojná. A neporovnávať sa. Tým, že Georgia aj Kate nemajú problém postaviť sa vedľa seba, jasne dávajú najavo, že každá z nich je so sebou spokojná. 
Aj keď ich preslávili tieto fotografie, každá z nich sa na svojom profile venuje svojmu životnému štýlu a ponúka inšpirácie pre ženy, ktoré sa s nimi stotožňujú. 
Páči sa nám, že ženy ako sú ony dve, idú otvorene na trh s touto problematikou a búrajú tak jedno z najväčších tabu vo svete ženskej krásy.
Pretože tá, ako sme povedali na začiatku, je relatívna. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Wasley (@katewas_),

Neprehliadnite: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

Diagnóza porovnávanie

Porovnávanie. Diagnóza modernej doby 21. storočia. To, že medzi nami existujú štíhlejšie dievčatá a ženy, ale aj plnoštíhlejšie vždy bolo a bude. Treba si však uvedomiť jedno – ani narážky na plus size ženy nie sú vhodné, avšak ani narážky na štíhle ženy – na to sa často zabúda. Len si vezmite, koľko ľudí naráža na štíhle ženy, aby sa najedli, že sa strácajú a podobne. Pritom každý má inú genetickú výbavu a každý iný metabolizmus. Verte či nie, aj niektoré štíhle ženy túžia po krivkách a napriek konzumácii dostatočného množstva jedla sa im to nedarí. Myslime preto na to, že nikdy nevieme, čo sa skrýva v ľuďoch a preto si odmyslime podobné narážky. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Wasley (@katewas_),

- Najčítanejšie -