Presunúť na hlavný obsah

Ako bábika! Pozrite sa, aká kráska vyrástla z dcéry sexi talianskej bohyne Monicy Belluci

Zahraničné celebrity

Aká matka, taká Katka. Herečka Monica Belluci je do dnešného dňa symbolom krásy a akéhosi ženského šarmu. Zdá sa, že jej 15-ročná dcéra Deva prevezme jej žezlo.

Jedna z najznámejších bond girls, Monica Belluci, začala svoju kariéru už v tínedžerských rokoch.  Veľký zvrat však prišiel až v momente, keď mala 24 rokov. Spolu so svojou mamou sa presťahovala do Milána, kde si jej krásnu, súmernú tvár s antickým nádychom, všimla známa známa modelingová agentúra. Trvala len niekoľko mesiacov a mladá Monica zožala obrovský úspech. Objavila sa v kampani Dolce & Gabbana, ktorý si ju následne vybrali za svoju tvár. Žiadaná bola aj v Paríži, no najmä v New Yorku, kam sa neskôr aj presťahovala.

Prečítajte si: Spoznávate najkrajšie dievčatko sveta s mega úspešnou kariérou? Prezradila, akú daň za slávu zaplatila

Práve tam začala Monica navštevovať kurzy herectva, ktoré zúžitkovala už za krátky čas. Netrvalo dlho a pôvabná Talianka sa objavila na filmových plátnach. Hneď po prvom úspechu sa vydala za francúzskeho fotografa, no ich manželstvo sa rozpadlo skôr, než spolu dvojica stihla počať prvého potomka. Detí sa modelka a herečka dočkala až o desať rokov neskôr. Práve jej najstaršia dcéra Deva je jej vernou kópiou.

Pred médiami ju chráni

Ak však čakáte, že Deva je v šoubiznise známou rybou, ste na omyle. Monica si totiž uvedomuje, že rozhodnutie objaviť sa vo svetlách reflektorov, musí učiniť jej dcéra sama. Dbá tak na to, aby sa v prvom rade vzdelávala a žila obyčajným životom, ako jej rovesníci. Nedávno sa však tak, ako kedysi samotná Monica, objavila v kampani Dolce & Gabbana. Krásna tínedžerka, ktorá nedávno oslávila 15 rokov, sa stala tvárou nového parfumu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

she’s so angelic

Príspevok, ktorý zdieľa Deva Cassel Files (@devacasselfiles),

Jej mama to však nepripisuje snahe zviditeľniť sa. „Je to len kampaň. Chodí do školy. Chcela jednoducho zažiť skúsenosť, ktorá jej bola ponúknutá. Myslím si, že chcela ukázať samej sebe, že môže vstúpiť do sveta práce, že je schopná všetko toto zvládnuť a žiť na úrovni dospelého človeka,'' prezradila Monica na margo kampane. Aj keď chce Deva naďalej žiť svojím bežným životom, niet pochýb o tom, že toto nie je jej posledná modelingová skúsenosť. Po mame zdedila nielen krásu, ale rozhodne aj potenciál.

Mohlo by vás zaujímať: Zatieni svoju mamu? Z dcéry Kate Moss je nová tvár modelingu s obrovským potenciálom dobyť svet